• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Policista

  1. Kavárna - Svět 90

    Díky @Policista2 konečně někdo pochopil, že je tu potřeba udělat čistku! a pro @Kozmicz a @Kubina přidávám další kousky do sbírky, mrkněte na to, díky !! Isilmir Captain Marvel Kofilme Safflower HopsaNakasi Král Killmonger Trilemma Reformer DonPomelo Zaklínač Geralt Buson Podru Kralupy...
  2. Kavárna - Svět 90

    Dobrý den, pokud je tu ještě někdo koho zajímá samotné dodržování pravidel a plynulost chodu hry, tak ať si přečte toto vlákno A teď k samotné podstatě proč tento ticket píši, na serveru se nám rozmohl nešvar a to je nelegální prodej pb a těžba pb " na zakázku " Pojďme se tedy podívat jak tato...
  3. Kavárna - Svět 90

    Není to o tom, že bych neuměl hrát, jen mi vadí botaři kteří chodí kazit akorát kurzy nám ostatním poctivým prodavačům s jednou veskou, když nalogují stovky účtů po celé mapě ze kterých prodávají surky.
  4. Kavárna - Svět 90

    Tak jsem tu už teď, založil jsem si kvůli Vám nový profil, možná mohlo být lepší "udavač" ale uvidíme, už se těším na nové multiúčty a sběrače pbček typu Albi, Deswer, Jacky a jim podobní podvodníci, jsem na vás připraven ;) už se nemohu dočkat.
Nahoru