• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od RybaLososovitá

  1. 3. kolo (semifinále)

    USA - Kanada Finsko - Německo
  2. 2. kolo (čtvrtfinále)

    Švýcarsko - Německo USA - Slovensko Finsko - Česko Rusko - Kanada
  3. 1. kolo (základní skupiny)

    Skupina A 1. Rusko 2. Česko 3. Švédsko 4. Švýcarsko 5. Slovensko 6. Bělorusko 7. Dánsko 8. Velká Británie Skupina B 1. Finsko 2. Kanada 3. USA 4. Lotyšsko 5. Německo 6. Norsko 7. Kazachstán 8. Itálie
  4. Kavárna - Svět 77

    A bude s novým tutorialem nějaká výraznější propagace hry? Protože jinak mi nedává smysl dělat nový tutoriál, když se na každém světě mezi sebou seká pár starých nebo staronových hráčů.
  5. Výherci - Zlom kouzlo

    Já vyhrál, jupíííí Teď na mě pro vyrovnání karmy bude muset minimálně spadnout traverza :D
  6. Pololo222 - S76

    Krása. Líbí se mi, že ten pravej kohout je tak trošku chameleon a má stejnou barvu těla jako nebe. Skvělá kamufláž a nápad!
  7. Baracek - svět 76

    Dobře zvolená barva u sluníčka
  8. RybaLososovitá - Svět 76

  9. Kavárna - Svět 72

    To je zase nastavení panečku. Tak snad svět 73...
  10. Kavárna - Classic

    "Rád bych zde viděl kendyho a jemu podobné nuly, které bez PB nedají ani ránu :)" No jo, Deluxáci, jenže za scripty jsou baníky. Hupsí dupsí. Cituji info, které se šíří po světě. A jak se zdá, tak je info pravdivé - najednou nikdo nemá vyrabováno desítky tisíc vesnic a offky těchto hráčů sedí...
Nahoru