• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od SovičkaZLesíčka

  1. Kavarna2

    To mi věř že k tomu mám co říct :) nekompetentní jednání v biblostánu už máme dost všichni... Člověk aby si vybíral světy kde hrát aktivně podle toho jestli tam on/a dělá "podporu" nebo ne...
  2. Kavarna2

    Já se chtěl zrovna přidat...pff
  3. Kavarna2

    Tady je nějak čilo v noci :P
  4. Kavárna - Svět 68

    Ahoj Biblos, defacto se tady přikláníš k tomu že se Vás snažíme podvést, nebo to alespoň naznačuješ. Jak tedy máme dokázat opak že se o podvod nejedná a že jde opravdu pouze o nedorozumění? Naše kroky byly že jsme napsali ticket na support a odpověď byla zkopírovaný paragraf pravidel...
  5. Kavárna - Svět 68

    ironií je že Woo Woo čte naše forum díky tomu že má heslo k některému účtu v naší alianci...bohužel má buď VPN nebo nastavené sdílení IP a je vpodstatě nebanovatelný za jasný multiúčet... naopak hráčka co zapomene na našem účtě na frontě nastavit sdílení ip dostane permaban a to účet hlídá...
  6. Kavárna - Svět 68

    Dane přečti si to ještě jednou kdyžtak... my chybu uznáváme a kdyžtak nám můžeš odpovídat na foru kmene když ho čteš a reaguješ. o hraní na více účtech můžeš psát zase slohy ty a tvůj kmen ale to nám je taky jedno. k tomu kam dávám své peníze to ti může být jedno, tak jako mě je jedno kam je...
  7. Kavárna - Svět 68

    Zdravím, dovolím si nejdříve reagovat na Dragonlady a bohužel za svět 68 nesouhlasit s Tvým tvrzením, kde admin team zcela zjevně nezvládl situaci, teď to není myšleno konkrétně na náš případ, ale na celkové působení členů admin týmu na našem světě a ovlivňování bany za xměsíců staré zprávy...
Nahoru