• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od sportboom

  1. Nápad na nový svět

    Kozmicz --> je mi jasné, že si pojedete pořád dokola to své, ani jsem nic jiného nečekal, nikdo tu o zrušení PB nemluví, to je potřeba nevytrhávat z kontextu, takže věta o reklamách a videích je úplně zbytečná, na druhou stranu je dobře, že jsi to zmínil, protože spamovat hru videi a reklamou...
  2. Nápad na nový svět

    Je třeba si uvědomit jak je nastavená dnešní uspěchaná doba. Lidi prostě už nemají čas na to hrát rok, rok a půl, 2 roky jeden a ten stejný svět. Je potřeba zrychlit a jít s dobou. A pokud se toto nezmění, platí co jsem napsal o příspěvek výše. Půjde to hodně rychle (opět to bude kopírovat...
  3. Nápad na nový svět

    Za mne to dosti upadá svět od světa, počítám, že do 2 let to bude o 2 kontinentech, kde bude minimum procent nováčků a zbytek si pojedou staří pardálové pomocí PB (nováčky zaberou po skončení ochrany, protože v tu dobu budou mít 2 a více vesnic) a budou si navzájem svět co svět vyřizovat účty. A...
  4. Nápad na nový svět

    Kozmicz --> Nezlob se na mne, ale děláte, jako kdyby jste to zamykaly ob jeden svět :) vyzkoušeli jste to co vím na Classicu a nevím o jediném mrtvém kmeni tam, samozřejmě nezkušení hráči zůstali v kmenech, kde to nemělo budoucnost a podobně, tím se možná uvěznily, ale nebyl kontinent, kde by...
  5. Nápad na nový svět

    Kozmicz --> jenže něco by jste s tím dělat měli, protože posledních X světů jde od spuštění do kopru a popravdě se to hrát nedá a nejde tu o nastavení světa jako takového, rychlosti, výzkumy, víra atd. jde o chování jednotlivých hráčů obecně a víte díky čemu to je? Díky přístupu supportu a...
Nahoru