• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Time2Rush

  1. Classic 6 - diskuse nastavení

    no je to mega bait, ludia co brali ako prvu dedinu bonusku na dielnu budu lutovat, je to strasne neprofesialne nedat vediet takuto dolezitu informaciu podla mna...
  2. Classic 6 - diskuse nastavení

    ohne boli nerfnute pre tento svet ? uz nemaju 10x def silu ? to mozno trebalo dat vediet dopredu v nastaveniach sveta, ze to nie su tie stare predmety bez zmeny, ale sa upravovali ich bonusy.... takto to bol celkom poriadny bait od adminov, lebo vacsina ludi sla na tento svet si zaspominat na...
  3. Kavárna - Classic

    dobre, tak bolo to 20 hodín, nie 30, overil som si to teraz, mal som zle info, ospravedlňujem sa za nepresné číslo, čo stále nič nemení na tom, že je to príliš veľa na takýto ban, ktorý bol podľa mňa nezmyselný :)
  4. Kavárna - Classic

    Veď ten ban aj dal Biblos, to som tu už spomenul vo viacerých komentároch, ktoré boli zmazané :D
  5. Kavárna - Classic

    A zverejnil som ticket ? len som napísal čas kedy vznikol ticket a dôvod banu, a že vám trvalo 30+ hodín kým dostal unban... A stále si myslíme, že ban bol totálne neoprávnený a kompenzáciu nedostal žiadnu a ani ospravedlnenie, takže tak :) Navyše, to že vám je 70 rokov som nevedel, možno by som...
  6. Kavárna - Classic

    Ja sa len vyjadrim ku slimakovi :D za tie roky co hram dk a za tych XY svetov co som odohral som stretol vela blaznov a psychicky narusenych ludi :D a mozem s istotou povedat ze slimak sa zaradil medzi tie extremnejsie pripady :D z toho co som za ten tyzden tam zazil a cital vsetko co pisal, tak...
  7. Kavárna - Classic

    No je to obrovský problém tie aliancie, na tom sa zhodneme, práve preto som bol proti zrušeniu ms, lebo som sa obával presne tohto, že sa vytvoria gigantické aliancie hneď od začiatku, kedže viem ako to chodí posledné roky na SK/CZ dk svetoch... a bez ms sa sám neubrániš proti presile, ak nemáš...
  8. Kavárna - Classic

    S DK som skončil už dávnejšie, jedine čo ma zlákalo je svet bez pb, bohužiaľ na Slovensku nie je classic :( Tu ho otvorili ale je to veľké sklamanie, to vidí každý už len na tom počte hráčov :D A iba hlupák si to neprizná. Ty si nejaká bukvica, že mu stále lezieš zo zadu do otvoru ? :D Ale hej...
  9. Kavárna - Classic

    To je presne to o čom som tu celú dobu hovoril, CZ/SK dk sú už len o hlúpej diplomacii, lebo kvalita hráčov je slabá, tak to hrajú na kvantitu, na tomto classicu sa to presne ukazuje keď každý druhý kmeň má vytvorené ďalšie 3 sesterské a k tomu majú spojenectvo s ďalšim takýmto kmeňom... No a...
  10. Kavárna - Classic

    Jasné, ja som to uviedol len ako jednu z možností a ako príklad. Faktorov je tam určite viacero. Ale z ekonomického a ziskového hľadiska by každý chcel prebrať prvú dedinu s najlepšou ťažbou si myslím. S týmto tiež súhlasím, a v podstate to iste píšem aj v tom čo cituješ, že ísť def ako prvú...
  11. Kavárna - Classic

    To že hráš server bez ms neznamená, že tomu plne rozumieš, a že vieš ako okolo toho hrať. To čo som citoval v predchádzajúcom príspevku, tak tam si to len potvrdil :D Dávaj si pozor, aby ti nepraskla žilka na čele, očividne to nezvládaš. Ináč celkom frajerina rozdeľovať offku do vlaku, keď sa...
  12. Kavárna - Classic

    Mne stačilo prečítať toto ešte pred pár dňami a hneď som vedel, že absolútne nemáš poňatia o čom píšeš a ako to funguje :D Že propracovanejší :Facepalm ,že chytat lze :Facepalm ,mám dosť. :D :D Ak toto napíše nejaký hráč, tak vážne pochybujem o tom, že má toho viac odohraného a hre reálne...
  13. Kavárna - Classic

    Mýliš si trochu zmysel tejto debaty, ja som nebol prvý, kto sa tu začal navážať ;) Vôbec som tu neprišiel niekoho urážať, neviem ani podľa čoho si na to prišiel, keďže ani v jednom príspevku som na nikoho nezaútočil, až na ten posledný teda, ale to bola len reakcia na jeden primitívny príspevok...
  14. Kavárna - Classic

    Presne toto sedí na to čo píšeš :D že netušíš o čom dk sú a pri hre asi veľa nepremýšľaš, keď sa skrývaš za kmeň a za ostatných hráčov :D Čiže casual asi skôr tebe bude šitý na mieru :D Veď nevadí, aj hráči do počtu musia byť, bez takých by DK ako také nemohli existovať, lebo by bolo málo hráčov...
  15. Kavárna - Classic

    Vidím že opäť musím uviesť príklad aby som to vysvetlil, nie každý sa hrnie hneď na pánsky dvor a vlak. Nájdu sa aj hráči, ktorí viac investujú do ťažby a pôjdu iba na 1 šľachtica napríklad... Takže ak mám na výber dedinu, ktorá má ťažby 23/23/23 ale má už kováča na 20 a pánsky, alebo dedinu...
Nahoru