• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Trepkyn

  1. Kavárna - Svět 88

    Celkově by to chtělo podle mě předělat systém univerzitního světa. Ani původní nastavení o 10 lidech a podporách jen v rámci kmene, které vypadalo slibně, tak nakonec styl hry neovlivnilo. Příště bych navrhl i změnu: - posílání surovin jen v rámci kmene (bude těžší udotovat uni) - snížená...
  2. Kavárna - Svět 88

    Tak nějak jsem naivně zase myslel, že tohle nebude svět, který se vyhraje přes nahlašování blbostí a ono ejhle jsem se zase mýlil... To, že nepřítel zlanařil část naší aliance k sobě beru, děje se to a osobně jsem slyšel jaké záruky dostali... ale tohle už je zklamání... Zlaté staré časy...
  3. Kavárna - Svět 87

    To máš pravdu. Já myslel i ty co nesypou surky za PB, a udělají si je rabováním apod. Hráče co si platí max. PÚ, SÚ, pomocníka a bonusy na surky. Takových starých pardálů už asi moc nenajdeš v TOP 20. Samozřejmě rabování jen s pomocníkem bez skriptů a botů...
  4. Kavárna - Svět 87

    Tak já jsem asi stará škola, protože nechápu jak někdo může psát, že mít byť jeden mulťák je v pohodě a ještě se chlubit svojí historií přestupků. To co udělal Sifox mi sakra vadilo, ale ostatní na tom nejsou lépe. Za mě jsem nikdy nedostal žádný ban, páč jsem nikdy nic nelegálního nedělal...
  5. Síň slávy, svět 87

    "Ti nejlepší z bitevního pole se rozhodli, že sepíší dějiny tohoto světa!" Hráčská síň Hráč, který jako první dosáhl: (body: hráč - kmen) - 100.000 bodů: Panzergun (.xXx.) - 1.000.000 bodů: Hiru (.xXx.) - 2.500.000 bodů: Klouzek.senior (.xXx..) - 5.000.000 bodů: - 10.000.000 bodů: Útočný...
Nahoru