• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od wra1th

  1. Kavárna - Classic

    Uf, kámo, dalo mi práci tvůj pláč duše dočíst do konce, jak nudný to bylo. Jsem asi rád, že svět má tolik neaktuálně vzdělaných lidi jako jsi ty, který věnujou svůj čas tomu, že čtou fóra, sledujou pořady, který jsou jim k ničemu a ví, kde je jaká hora. Nebýt vás tak by spousta záchodů ve...
  2. Kavárna - Classic

    Njn, nedokážeš dát dohromady validní argument, tak aspoň nějakej blábol o čárkách napsat. Každopádně díky za názor, Karen. :D Aspoň jsi to zkusil. Měl by sis sednout s babkama na lavičku, a vzpomínat jak krasný to bylo za komunistů.
  3. Kavárna - Classic

    to vis ze jo, urcite tady budu sedet a cist ty tvoje novely. proti ricimu nic nemam, vlastne co vim je celkem v pohode, jen je trapny jak se snazi shodit rdm. tak ses rozhodl tomu obetovat cely zivot a jedes bez diplo, no a.. a priste po sobe nemaz komentare, ty skillovy cavo :D
  4. Kavárna - Classic

    byste si jinak nemohli honit ego rici, kdyby proti vám byli bez diplomacie.. takže čím víc mají dipla tím pro tebe vlastně lepší, můžeš si tady dál fňukat jaký jsi hrdina, že stojíš proti přesile :D rdm, you go girl, víc dipla!
  5. Kavárna - Classic

    pro jednu skupinu hráčů se tato umírajicí hra stala životem, proto mají právo se tu teď cítit povýšeně i guess. cg, neměli jste na divokých kmenech žádnou diplomacii, dejte si to do životopisu kluci :D
  6. Kavárna - Classic

    cajk, rád jsem pomohl :D
  7. Kavárna - Classic

    rici chce bejt zajímavej tak dělá, že na classicu nehraje. v reálu mu nikdo nevěnuje pozornost, tak si to zkouší kompenzovat ve hře :D
  8. Kavárna - Classic

    Rici prisel o tolik oceneni :DD. Dobry troll od supportu.
  9. Kavárna - Svět 76

    Kozmic, můžeš odhadem říct kolik vydělává rychlý svět 2.0 a pomalý, např. 1.2? Třeba to trochu vysvětlí proč nepovolují rychlejší světy. :D Každopádně + 100% surek je zajímavý. Jsem zvědavý, co to udělá, když rekrut zůstane pomalý jak Biblos.
  10. Kavárna - Svět 74

    Slávek by mohl napsat stránku na wikipedii o tom jak správně hrát mulťiúčty.
  11. Zabijačka - doplň texty

    Muž se sekerou: Řikáš, že support umí jen dávat bany? Padající muž: Vždyť jsem nic neporušil. Psík: Neznáš nová pravidla, lamo? Pašík: Zničili jste náš kmen, ne jen jeho. S74, díky. TOTO TAKÉ NENÍ V SOULADU S PRAVIDLY DK FÓRA.
  12. Kavárna - Svět 74

    To ty jsi jedinej, kdo tu něco nechápe. Zabanoval jsi pro svět důležitého hráče na 6 dní bez důvodu. A snažíš odvíst pozornost na nějakou kravinu aby se to neřešilo.
  13. Kavárna - Svět 74

    Tady nemá smysl už nic řešit klines. Support cenzurou jen potvrdil svojí jednoznačnou nekompetenci a využívají své pozice aby to zamaskovali. Mnoho lidí napsalo rozumné argumenty, support je buď smazal nebo ignoroval. Biblos ti bude plácat něco o pravidlech která s tímto případem nemají nic...
  14. Kavárna - Svět 74

    "Vždy však musíš jednat v dobrém zájmu k zastupovanému účtu a nemůžeš jednat s cílem účet poškodit či nechat vědomě rozebrat." Kozmicz - A tohle posuzuje kdo? Takhle můžeš zabanovat jakýkoliv zástup, že tobě se nebude zdát že je něco v zájmu zastupujicího účtu a projde ti to, ye? Tohle není...
  15. Kavárna - Svět 74

    Chudák klines, tehdy flirtoval s babkou s nadějí že bude mít nějaký výhody. :D Určitě by to chtělo objasnit, mně kdysi také Biblos odpovídal jako žena.
Nahoru