• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Obranné a útočné jednotky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42071

Guest
Ahoj, hraju na světe 45 a nemám moc zkušeností s lukostřelci.... chtěl bych se optat, jaké složení útočných či obraných jednotek je vhodné pro tento svět, myslím pro dostavenou vesnici, samozdřejmě bez hlavní budovy na úrovni 20 a tržiště 20 a tak dále, prostě počítám i s jednotky, které jsou za nedostavěné budovy. Popř. mi pošlete prosím jak by měla teda vypadat vesnice v konečné fázi.... prostě bych chtěl jenom přehled, jak a co mám stavět a jak mám stavět obranné a útočné jednotky na světě 45. Dík moc borci.
 

DeletedUser41580

Guest
Tak já stavím všechny vesnice téměř na max, až na hlavní budovu, tu nechávám na 20. Je to na každém, pro někoho je trh na 25 zbytečný a stačí mu na 20, já ho ale používám docela dost. To stejné dílna, stačí ji mít na 5.

Pokud je svět s lučištníky, tak obranu dělám 8000 8000 6000, popř. s TK dělám 6000 3000 5000 + 1000 TK.

Útoky dělám také dva, a to buď s lučištníky v poměru 6000 seker, 2500 LK, 500 LnK, 300 beranů, nebo bez nich 5700 seker 3100 LK 400 beranů... Sem tam umístím i do nějaké útočné vesnice nějaké katapulty, stačí jich mít tak 120.

Je na každém, co si zvolí. Kdybychom každý měli stejné útoky a obrany, tak by to byla nuda.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Hradby na maximální úrovni pak kasárna pro rychlost rekrutaci jednotek a hlavní budova pro rychlost výstavby budov výborna obrana je popř :- 2000 šermířu to je základ pro hráče z cca tak 2000 body.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru