• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. DragonLady

    Dragon Lady - Pro Mikuláše

    Pro Mikuláše Mikuláši, Mikuláši, ano ty v tom bílém plášti, s berlou, a na zádech nůši, co v ní neseš každý tuší. Čerta i s řetězem pošli zpátky hlídat peklo, jinak se tam usadím já, a to by tě kleplo. Ovoce plný pytel dej dětem mým, ať jsou zdravé a já ať tím ušetřím. Já chci dárek od anděla...
  2. DragonLady

    DragonLady - okres Blansko

  3. DragonLady

    pouštíme draka

    drak je plně funkční, lítá vysoko, dokonce barvy odolávají dešti. Může být středověký, pokud by použili kůži nebo hedvábí :)
  4. DragonLady

    DragonLady ŠPEH

  5. DragonLady

    DragonLady

  6. DragonLady

    Přebal na knihu

  7. DragonLady

    DragonLady

    nevím, zda to tak může být, protože mi nějaký šotek ukradl ty černé čáry.. :D
  8. DragonLady

    Zdravice

  9. DragonLady

    Podzim DragonLady

    TAK KDO VYTÁHNE MEČ Z KAMENE? je tu nějaký král? :D :) ;)
  10. DragonLady

    DragonLady

    ve hře je postav až až, tak není snadné něco vymyslet, aby to bylo i použitelné :) Šlechtična (symbol: zlatá korunka), ve vesnici může být pouze 1x, funguje jako bonus, kdy v obraně zvyšuje oddanost o 30 (tzn. že bude potřeba minimálně o 1 šlechtice více na zabrání vesnice).. pokud to...
  11. DragonLady

    DragonLady - NÁDVOŘÍ

    vnitřní nádvoří hradu Boskovice (šermovali se skoro jako v DK na nádvoří :D )
  12. DragonLady

    DragonLady - lom

    lom na hlínu, stupeň úrovně 1 :) foceno v okresu Blansko, je to můj soukromý, znovu objevený lom na hlínu, odhadem z roku 800 n.l., kdy se také nedostali dále než na level 1-2 :D
  13. DragonLady

    DragonLady - skrýš

    je to skrýš autorská, vlastnoručně vyrobená, v oblasti moravského krasu, okres Blansko. Skrýš je plně funkční. (Mají tam teď skrýš ještěrky :D )
  14. DragonLady

    DragonLady

    "Sakra, co jí fotr slíbil, že dostal dýni...?"
  15. DragonLady

    Prvomájová soutěž - moje vesnice

    tak jsem také něco splácala.. :D srdíčka mi k tomu obrázku neseděla, ale polibek pod rozkvetlou třešní být musí! Zatím co vojáci prchají z boje.. :Dwarf (foto je samozřejmě originál, druhá osoba dala souhlas, já taky, autor fotky D.T. také dala souhlas) snad vše je dle regulí :)
  16. DragonLady

    DragonLady

    LOGO na náramek IDSYS délka 200 mm (není problém posunout mezery a může být i 180 mm), šířka 12 mm, barva 51 zlatá (nejvýstižnější k DK), vnitřní ražba, vylití černou barvou. (potisk se brzo ošoupe, ražba vydrží déle :)) info jsem čerpala zde...
  17. DragonLady

    DragonLady

    ha a jsem první :D tak si dáme jen rychlovku, na víc není čas :) Králíček šel na koledu, nabil si na tenkém ledu, nespokojený on bude, když koledu mít nebude. Šel i s boulí na zadnici, šel i s boulí na přednici (-ne, sorry, to sem nepatří :D ) šel polem až na vesnici, zazpíval jim tam koledu...
  18. DragonLady

    DragonLady

    tak tedy ať je sranda :D
  19. DragonLady

    Dragonlady

    tak jsem si také našla chvilku času, mezi přípravami svátků pro 5 dračíků, zdobením stromečku, patláním ne-cukroví, a jiného domácího tvoření :D abych pro vás vyfotila náš adventní kalendář :) kalendář není číslovaný, protože by bylo stresující zjištění že někdo snědl "jiný den" :D není balený...
  20. DragonLady

    DragonLady

Nahoru