• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 74

    Možnost nastavit si vlastní noční bonus je zcela běžná na anglických světech a já osobně bych jí tady uvítal. Bylo by to zajímavé zpestření hry a jak se již psalo, někdo raději spí přes den :).
  2. Nové verze hry - Diskuze

    Zdravím, taky se přidám.. Mapa pro mne ztratila přehlednost. V předchozí verzi šlo relativně snadně odlišit velikost vesky dle grafiky, ale nyní mi to přijde spíše obtížné.. Ano možná je to jen o zvyku, každopádně bych určitě ocenil možnost přepínání na starší grafiku. TheRsM
  3. Kavárna - Svět 66

    Zdravím, na 66 mě celkem zarazilo při pokusu o špehování, že obránce s méně špehy než útočník dokáže útočníkovi zabít všechny špehy. Pro příklad 10 špehu v útoku zabije 9 v obraně. Změnilo se nastavení nebo mi něco uniká? Na jiných světech je v obraně vyžadován dvojnásobek. TheRsM
  4. Síň slávy - svět 41

    Taliáni 5 milionu bodů.
  5. Síň slávy - svět 41

    Taliáni milion bodů.
  6. Síň slávy - svět 41

    Taliani 1 000 000 OD
Nahoru