• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Garrett

    Garrett - Lamery

    Ještě jsem to trochu poupravil, dodělal jsem druhou stranu mince. Doufám, že to není nic proti něčemu v zadání..? :)
  2. Garrett

    Garrett - Lamery

    Ten obrázek lamky si dávám jako profilovku, když hraji. Takže to jsem já /nebo nějaký můj lamí předek, dle zadání :D/ a tímhle se trvale platí v mých vesničkách... :King:cool:
  3. Garrett

    Garrett - Lamery

  4. Garrett

    Garrett

    Ne, ale když nad tím tak přemýšlím, tak po tomhle obrázku mě Dragonlady asi nebude mít moc ráda... :D
  5. Garrett

    Garrett

    Mazlíček je samozřejmě pes, když toho draka spolu jakože ulovili... :D ;)
  6. Garrett

    Garrett

    Přítelkyně /taky hrávala kmeny, její souhlas k zveřejnění mám :Yes :D / s naším labradorem, kterak spolu sejmuli draka. Jedna z mých starších tvůrčích šíleností doplněná o baráčky kmenů a podpis... :D
  7. Garrett

    Garrett

  8. Garrett

    Diskuse k soutěži - O nejlepšího mazlíčka

    Těch obrázků tady tedy je... :eek::D Takže jestli to dobře chápu, tak stačí udělat nové vlákno, pojmenovat ho nickem a vložit tam ten obrázek?
  9. Garrett

    Rytířské slavnosti - Diskuze

    Také máte někdo dojem, že ten lučištník vlastně nemíří na terč, ale na toho krále na tribuně..? :D Nechci být šťoura, ale to umístění na obrázku je hodně nelogické. Zajímalo by me, kolik šípů z diváků by takto v reálu felčaři vytahovali... :D:D
  10. Garrett

    Diskuze k soutěži o nejlepší komiks

    Ty jsi fakt hodně velký štoura Shedde. Když jsem četl ten tvůj komiks... :D Ale jinak dobré... :D :D ;)
  11. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    U me ten kvíz byl stejně z poloviny tipovačka... :D Nick první administrátorky jsem třeba věděl, potkal jsem ji i v Kladně, ale některé otázky ne. A třeba tu s vlajkou jsem pochopil tak, jestli jde oddělat, když jsou už jednotky nad normální limit seláku, tedy i vojsko i s tou vlajkou, takže...
  12. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Jen počkej, příště do toho jdu taky a dostanete oba. :D Včera jsem do toho nešel jen proto, že už jsem měl před sebou páté a nechtěl jsem riskovat blinkání do auta Dragonlady, když jsem nevěděl, co se ještě bude/nebude dít... :D:D:D
  13. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Tak ty holky vypadaly obě docela otráveně, ale jestli tam nemůžou sehnat ani někoho na brigádu, tak se vlastně ani nedivím. Já bych také neskákal nadšením metr vysoko u takové akce... A Kozmiczi, já jsem pak chtěl přesednout a něco pokecat, ale zdekovali jste se tak rychle, že jsem to...
  14. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    To byl Dav-y Shedde... ;) Ten už prý ale dlouho nehraje... A v Xanadu docela sranda byla, to ano... :D Jestli si Kvítek něco pamatuje, mohla by mluvit... :D:D:D
  15. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Tam jsem nebyl, v Dětenicích, ale pamatuji si tě z s17. Vůdce malého kmenu,se kterým jsme měli spojko... :) Jinak jsme se potkali v Kladně... :) Já byl na začátku s17 Pedro198, ale odešel jsem ještě před válkou s Orchid a předal komplet účet jednomu kámošovi. Pak jsem se dozvěděl, že tam dělal...
  16. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    No Osudová má opravdu něco do sebe... :D:D Škoda, že nedorazili i lidi z mé planety... Pardon světa... :D Ale aspon jsem po letech potkal někoho z s17 a poznal zase další lidi. Fajn večer... ;)
  17. Garrett

    Jarmark u dubu

    No me správce nevadil ani když jsem ho viděl poprvé ke konci s17. Hlavně, že se nezkracovala doba stavby... A pomocníka rabování jsem nikdy nějak zuřivě nepoužíval, což asi vysvětluje, proč na začátku vždycky nějak bodově zaostanu... :D A samozřejmě, že mi to nepřímé nepřipadá málo. Tu větu jsem...
  18. Garrett

    Jarmark u dubu

    No já si ted na s46 zvykal na vlajky, stejně jako na svět bez luků, který je pro me více vyriabilní. Stejně jako kostely... Je pravda, že člověk, který má hromadu vlajek z jiných světů má výhodu, když já jsem neměl nic, ale ještě to není tak markantní a dá se hrát... Spíš mi vadí ta přehršel...
  19. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Tak ono je to Shedde logické, když takto někam jedeš napsat, jestli někdo nepojede s tebou. Ty peníze tam také svou roli obvykle mají, ale v tomto případě bych z tohoto Dragonlady zrovna nepodezříval, že je to naprostá priorita. Vezmi si, jak se vůbec obecně něco takového řeší, že každý jezdí...
  20. Garrett

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Me docela mrzela ta Olomouc. Nevěděl jsem, jestli tam vůbec bude někdo známý, tak jsem nejel a nakonec jich tam bylo několik... No co už, ted bych už se chtěl zase po Kladně podívat... :cool:
Nahoru