• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. sakal13 - špeh

    Fotky jsem nafotil na hradě Čachtice a Trenčíně. Kanon má znázorňovat jak mi nepřítel chce zničit hradby další obrázek kde se mu to nepovedlo a kde ano:):):):):Dwarf:Dwarf:Dwarf
  2. Strážní věže a Tržiště

    Lady počítám sklad který je postavený ne který se staví, nehledej v tom komplikace:D:D. Pokud mezitím sklad někdo zbourá to už je věc jiná, ale kolikrát se to stane???
  3. Strážní věže a Tržiště

    Můj návrh je takový , že místo "sklad není pro tento požadavek dostatečně velký" by tam mohla být tabulka která by odpočítávala kolik a jaké suroviny se ještě vejde do skladu. Pokaždé když kliknu požádat tak se mi poměr změní. Tím bych si mohl lehce regulovat kolik surovin si pošlu do skladu...
  4. Strážní věže a Tržiště

    Dobrý den, děkuji za rychlou nápravu ohledně ukotvení plnosti skladu do horní části. Ale k dokonalosti ještě nějaký krůček chybí. Možná kdyby tam byl i ukazatel kolik a jaké suroviny my chybí do zaplněnosti skladu a ne jen strohé "nestačí vám sklad", bylo by to dokonalejší. Mylsím že by to zas...
  5. Strážní věže a Tržiště

    Ahoj, měl bych vylepšení pro funkci požádat o suroviny na tržišti. Je dobré že jde požádat o suroviny na tržišti ze všech vesnic, ale chybí mi tam ukazatel zaplněnosti skladu. Ukotvil bych ho na horní lištu jak příčku v excelu s tím že když pokaždé kliknu požádat o suroviny ukáže se mi kolik si...
Nahoru