• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    Takže jsem dosti zklamaný tímto světem, těšil jsem se ale je to tam bída :( Když se dívám tak server je aktivní 3 měsíce a už je tam hráč z skoro 300.000 body. Ani se nedivím protože ten hráč má vybudované vesnice jen díky těm vaším PB bodíkům které cpete na každý server aby jste vy s toho něco...
  2. General Brian Sheppard

    Classic 4 - diskuse

    Taky by mě zajímalo jak to vypadá s tím to světem skoro to uteklo a nic se neděje tak nevím zda zaspaly aby daly nějaké info a kdy bude svět aktivní a jeli vůbec bude :D
  3. General Brian Sheppard

    Potulný obchodník - Diskuze

    Akce je totálně na nic, přijde mě že systém úmyslně dělá to že co 10. misi projedu na plné čáře hrál jsem to 3 hodiny a nebylo možné se dostat na poslední truhlu abych měl 40% surovin... A hlavně že jste si to tam daly aby lidi do toho cpaly PB aby si to mohly otevírat jen o peníze vám jde. A i...
  4. General Brian Sheppard

    Classic 4 - diskuse

    Pár dotazů: Možnost produkce na 20% na 1 měsíc s tím že je to 20% dřevo, 20% hlína, 20% železo bude aktivní? Když se zatím domlouváme jako parta že půjdeme na tento svět jaká je šance že budeme vedle sebe? Chceme být poblíž sebe ohledně podpor a spolčených útoku. Když nebude položka přemístění...
  5. General Brian Sheppard

    Classic 4 - diskuse

    ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ Rychlost - 3 Rychlost jednotek - 1,5 Morálka - aktivní (závislá na bodech) / neaktivní 30 dnů po registraci Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 0.5 % bodů vesnice Rozestup mezi útoky – neaktivní Výzkum – Zjednodušený výzkum Rabování – aktivní Sběr surovin -...
  6. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    Máte chybu v popisu světa a to start 9.7.2022 přitom start byl 17.08.2022 jak je hlavní stránka a nastavení každého světa :)
  7. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    No mám jen 1000 PB a to si rozhodně chci nechat na casual na premko a na suroviny začne event na 14 dnů tak snad to bude dobře padat hlavně balíčky :D
  8. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    1. bod souhlasím stane se že hráč po 7-14 dnech skončí a naposílají tam hráči z jiným kmenů podpory nemožné zabrat 2. to by taky šlo :) 3. to by bylo dost dobré 4. nějaká akce kmenová by se tam hodila aby to bylo jiné a nové 5. nesouhlasím zbytečné náklady surovin 6. mohly by být knihy 7...
  9. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 9

    Ahoj zajímalo by mě nastaveni? Start kdy asi by mohl být? Pevnost / Kostel / strážní věž? Rychlost? Vlajky / Paladin? díky jde mě o to abych stihl vybudovat vesnici kde hrají a mohl se tak přesunout snad to stihnu než ho dáte :)
  10. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 7

    Ještě by měli pokud mají v plánu dávat pevnost na Casual 7. Udělat úpravu. Aby hráči nemohly odejít z kmene když například mají 2.000.000 udělat si vlastní kmen a následně z nudy ničit ostatní pevností z důvodu že není co zabírat a není co ničit. Setkal jsem se v poslední době s těmito hráči na...
  11. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 7

    Ještě menší dotaz a víte kdy bude spuštěny? Potřebuju pár dní max 2 dny abych si stihl udělat velkou vesnicí
  12. General Brian Sheppard

    Kavárna - Casual 7

    Dobrý den chci se zeptat bude možnost se přesunout ze světa 73? Nebo jen z jiných světů? Ještě by mě zajímalo zda když tam půjdeme s kamarády zda tam bude možnost aby se mohly přesunout pomocí inventáře? Bude zde kostel? Jinak máte už informace ohledně nastavení světa?
  13. General Brian Sheppard

    Casual 7

    Já čekal že bude novy casual 7 jakmile byla stanovena dominance na CS5 ze vsechny polozky presunu z CS5 na casual 7 ale nevadi. zkusim si udelat vesnici na jinem svete a pak prejit az bude moznost jen by to chtelo abych to stihl max do cca 8k vesky
  14. General Brian Sheppard

    Casual 7

    Aha takže moznost se presunout z Casual 5 na casual 7 nebude uz mozne jelikoz casual 5 definitivne skoncil a ja se nebudu mit jak presunout max tak s73
  15. General Brian Sheppard

    Casual 7

    Chtěl bych se vás všech zeptat, budeme mít další casual nebo firma INNO na to už kašle aby vyhlásila další pohodový svět. Jelikož Casual 5 ukončil svou skoro existenci a nikde nic zatím o další casual zda bude nebo zda už ne. Nevím jak vy ale já bych ho uvítal, protože jsem si našetřil hromadu...
  16. General Brian Sheppard

    Návrh na nastavení nového světa

    S72 je nový serve cca 3 tydny jestli se nepletu takze novy server bude za 2 mesice odhadem a nebo jakmile nastane konec jednoho serveru a uzavreni toho jednoho sveta prijde novy.
  17. General Brian Sheppard

    Kavárna - Classic

    Je to tak celkem jak kdyby dobré akorát jste tam mohly nechat úkoly protože ty suroviny nepůjdou získat na tom začátku :(
  18. General Brian Sheppard

    Kavárna - Classic

    Děkují :)
  19. General Brian Sheppard

    Kavárna - Classic

    Chci se zeptat jak bude označený tento server S1 nebo jinak?
  20. General Brian Sheppard

    Kavárna - Classic

    Já bych to udělal tak jak to bývá na speed serverech podpory pouze v ramci kmene nebo spojenců což by nebylo špatný protože i na S70 jsem si všiml že hráči podporují 100 bodové barbarky aby je nikdo nemohl rabovat. :(
Nahoru