• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. General Brian Sheppard

    Casual 7

    Chtěl bych se vás všech zeptat, budeme mít další casual nebo firma INNO na to už kašle aby vyhlásila další pohodový svět. Jelikož Casual 5 ukončil svou skoro existenci a nikde nic zatím o další casual zda bude nebo zda už ne. Nevím jak vy ale já bych ho uvítal, protože jsem si našetřil hromadu...
  2. General Brian Sheppard

    Pevnost

    Dobrý den chci se zeptat když postavíme na Casual 6 z kmenem pevnost na mapě a bude skutečně postavená tato pevnost může jí napadat jako na S68 každý hráč nebo i kmen? nebo na ti platí také bodový poměr a nemůže na ní skoro každý kdo nemá body hráč / kmen? Děkují předem zajímá mě to :) Hezký den...
  3. General Brian Sheppard

    Kmen - SPQR

    Zdravím bojovníky, hledáme do našeho kmene nové lidi kteří chtějí vytvořit přijemný kolektiv a příjemnou atmosféru na tomto serveru. Pokud-li by jste měli zájem budeme se těšit na vás Jméno Kmene: Senatus Populusque Romanus Kmenový Tag: (max. 6 písmen) SPQR Jen pro informací: Jakmile...
Nahoru