• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Povolený skript Hromadné posílaní surovin do jedné vesnice - pevnost, ražba mincí

    javascript: $.getScript('https://shinko-to-kuma.com/scripts/res-senderV2.js'); opravená verze obecně - třeba skript na hromadný sběr ad. budou nové verze taky už přímo na stránce shinko-to-kuma
  2. Sdílení transportů (udělat ho podobně jako sdílení voj. příkazů)

    Nastavení -> Herní možnosti ->v Nastavení kmene položka Sdílet transporty Lépe je realizovat sdílení transportů stejně jako sdílení vojenských příkazů a nebo poznámek o vesnicích - tzn. v rámci kmene + přátelé, kam si můžu dát třeba celý spojenecký kmen.
  3. Sběr surovin - storno prvních 5 minut

    Jako ochrana proti ukliknutí, nebo když pošlu sběr někde kde nemám... Po odeslání na sběr doplnit možnost stornovat (např. prvních 5 minut) celou akci, jednotky se pak vrátěj bez surovin, ale mám je k dispozici do těch 10 minut max, než až za tři hodiny, když je blbě pošlu. Srovnatelné se...
  4. Hlášení nefunkčních skriptů

    nefungujou ty, co něco otevíraj - např. suroviny do jedný vsi už to je ok
  5. Kavárna - Svět 76

    Tak a je to tady - to nastavení je extrémně špatný (kroutěj se mi palce u nohy, jak moc se držím, abych zůstal slušnej).. využívám nabídku na pl světě na PB a du hrát tam...
  6. Kavárna - Svět 76

    Jenomže na jiných serverech - jiných národních myslím - jim jde taky o zisk a tam ty změny udělat jdou. Viz S162 na polským - tam paytowin není, jen PU a správce... Cz support nezná nic než výmluvy a nejasný pravidla. Např. vnitřní pravidla za co dávat ban, na který se vymlouvá každou chvíli -...
  7. Kavárna - Svět 76

    Proč byl zcenzurován můj noční příspěvek?
  8. Kavárna - Svět 76

    A proč polákům u s162 neřekli zapomeňte na to a ten svět jede? :)
  9. Kavárna - Svět 76

    omezit pay to win - pouze PU a správce (bez nich spravovat > 100 vsí nejde), vypnout jakékoliv další bonusy za PB (zrychlení budov), vypnout PB na trhu, vypnout utrácení PB v útocích na hrad, šlechtickém veletrhu atd.
  10. Kavárna - Svět 74

    To co bych já chtěl to asi nebude podle posledních rozjetých světů... Nejlíp klasiku, bez kostela, bez strážní věže, bez univerzitních vesnic, bez runových vesnic, konec % držených vesnic...
  11. Kavárna - Svět 74

    Jaký bude nastavení?
Nahoru