• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 80

    jejej jejej.zas někdo usiluje o roztržku jako asi před 5lety co?měl by si ten ...nemám slovo,uvědomit že někdo to prostě musí dělat i kdyby to dělal za dvě pedra :D) tak mu to nezávidím. někdo musí krotit ty zastydlí puberťáky a ventry jinak by se to všechno zbortilo.
  2. Pomozte paladinovi najít kód!

    já bych řek že Kód na zámky je 632 i momentálně SV 79
  3. Halloweenské hledání rozdílů

    první obrázek je od druhého rozdílný v 12 ti odlišnostech. 1) Hello.Dýně na hradbách 2) Hello.Dýně u Hlavní budovy 3) Grafika kasáren nesouhlasí s levelem-stan(o proti budově) 4) na Tržišti méně obchodníků i o proti levelu 5) (potulní bandité)-událost končí za 5 dní (o proti 4 řem dnům) 6)...
  4. Kavárna - Classic

    Lamač. napsal Ale nejde mě o položku v inventáři, ale jak se loguješ na svět, tak ti to nabídne, na jakou stranu chceš jít, o to mě jde, jestli to bude k dispozici? Kubina napsal To je ve hře již jen po zabrání nebo novém začátku... rozumím -li tomu dobře? když se přihlásím na svět tak mě to...
  5. Kavárna - Classic

    zdravím jen ten počet spoluhráčů je myslím dost malý.doba trvání asi bude dost dlouhá. ty dvě vesnice to je fikaný. to se mě na tom líbí nejvíc.:Good asi tam juknu i když už jsem se zařekl že jubilejní bude můj poslední. alespoň pozdravím veterány budou-li když se to oznámí až v den startu.:(...
Nahoru