• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Nepíši kraviny nikdy. Když se objevíš na světě jak dlouho trvá, než vypracuješ vesnice aby jsi měla panský dvůr , dost mincí na vláček, ušetříš na dědky a zabereš pár okolních vesnic. Ano to je přesně ten čas a než zmizely okolo ostatní šedivky zabral jsem 3 vesnice, takže jich mám 5 a mám...
  2. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Tak komentovat Ezio Auditore určitě nebudu to je jeden z těch, který si založí kmen, pak si nechá poslat od vlastních členů podpory, pokud možno co nejdál. A když se přesvědčí, že doma nemají ani nohu, tak je druhý den po ránu, aby se nestihli vrátit, rychle vyhodí a s kamarádem z blízka...
  3. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Nevím jak jste přišla na oslovení šerife a měl bych se na odpověď vykašlat, ale aby zde nedošlo k omylu, já jsem ortodoxní deffař a poskytuji ho k dispozici, nicméně i kdyby jsem nebyl deffař na situaci by to nic neměnilo. I s 5 jen útočnými vesnicemi by jsem byl v troubě, mám okolo sebe jen...
  4. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Reagovat na invektivy primitivů nebudu, jsem někdo kdo tu hraje od jedničky a vím o čem mluvím. Prostě, jak přijdete do Casual se zpožděním, kdy tam hráči mají nahrabáno mnoho vesnic a vy jen dvě, pak je vám celé rovnocenné nastavení na prd. Protože Ti velcí jsou v tu chvíli na Casual proto, že...
  5. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    3. To je nesmysl. Pokud má hráč 20.000 bodů a zabere malou barbarku, tak ta vesnice prostě nemůže mít 20.000 bodů. Tohle je určitě nedomyšlený nápad. Tento bod je právě ten, který dává smysl je to prosté: 1. objeví se barbarka 26 bodů 2. Já např. 20 000 bodů na ní zaútočím a zároveň se mnou...
  6. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Změna pravidel Casual by mohla vypadat asi tak: 1 . Změnil by jsem kdo a jak velký smí útočit na 26 bodovou barku, kolik by mohl mít bodů, aby na ní směl poslat útok. 2. Určitě by jsem omezil vzdálenost na posílání útoků, protože někdo kdo má třeba 60 vesnic tak je mu jedno, že pošle třeba...
  7. Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Kolegové a kolegyně, nastavení světů Casual není tak spravedlivé jak by se na první pohled zdálo. Pokud přijdete později, pak jste sice malý a nikdo kdo není větší než určitý limit na Vás nesmí zaútočit, ale zároveň Vám to znemožní růst. Budete někde v okraji mapy kde budete měsíc nebo dva...
  8. Halloweenské hledání rozdílů

    Haloween dýně před Hl.Budovou a ve věží v hradbě a kasárna na 25 mají špatný obrázek na podstatně menší číslo. svět classic 1 MOD: nesplěné zadání
  9. Vědomostní kvíz - zadání + odpovědi

    24 bodů Herní jméno: Germanicus Svět, kde chci aktivovat připadnou odměnu: 70 1)B 2)B 3)A 4)A 5)A 6)B chyba 7)A 8)B chyba 9)A 10)C chyba 11)C 12)C 13)A 14)B 15)A chyba 16)B 17)D 18)D chyba 19)C 20)C 21)B 22)D 23)B 24)C 25)B 26)C 27)B 28)C 29) Vítězem stává hráč, který jako první plně...
Nahoru