• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Už asi došly argumenty na jejich nesmyslné bany... Když jsem dostal ban za scripty, tak jsem poukazoval, že na jiných jazykových verzích je to povolené už léta a bylo mi to k ničemu... :D Stačí že budeš vyčnívat a bude na tebe XY udání a těžko budeš vysvětlovat, že to děláš tímto scriptem. Ještě...
  2. Povolený skript Rozšíření pomocníka rabování

    Neuvěřitelné, ale stejně mám obavu, že super systémy z Německa najdou problém, pokud bude někdo farmit 20k vesnic pár dní v kuse. Případně pan Kozmicz něco vymyslí...
  3. Kavárna - Classic

    Vtipný jak u dohraného světa na tomhle trapným fóru cenzurujete příspěvky rychleji než řešíte tickety na aktivních světech...
  4. Kavárna - Classic

    Hele moralizovani od někoho, kdo evidentně netuší o co šlo a jak to funguje mi přijde vtipné. Možná si zameťte před prahem i vy (tvůj kmen). Jinak sám si zde obdržel ban jak si mi sám dle tvých slov psal, tak neprávem, ale asi čistý kdo ví jak nebudeš. Tvrdit o někom, že hranici hrát neumí...
Nahoru