• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Ocenění za vyhraný svět

    Jasně já tě chápu, já jsem pro. Ale podle suportu to provést nejde, my už jsme se o tom s nimi bavili . A samozřejmě když něco tvrdí náš super suport team tak to tak musí bejt.
  2. Ocenění za vyhraný svět

    Beztak žádnej nevyhraješ tak no stress :(. Nicméně já jsem pro za předpokladu že se ty ocenění doplní i za předešlé klasiky. Ale upřímně šance je téměř nulová, takže si to raději vyfot abys pak mohl flexit aspon screenem.
  3. Kavárna - Svět 87

    Chybíš nám Biblos, nechceš se vrátit ?
  4. Kavárna - Svět 87

    Uvědomuje si vůbec někdo z této debaty že je tohle jenom hra? Tolik magorů rozčilovat se kvůli online hře jsem dlouho neviděl, pokud tedy někdy vůbec.
  5. Více útoků v jeden čas

    Ano.
  6. Kavárna - Svět 75

    Nedávno tu byla debata ohledně slev mincí takže nevím jestli se s tím nějak hnulo... Ale myslím si že je to beze změny a slevu mince můžete žádat až rok po spuštění světa, což je ještě něco přes dva měsíce...
  7. Nápad na nový svět

    Na klasiku se začínalo se dvěma vesnicemi a bylo to fajn. Nechápu proč by to nebylo možné za běžném světě ? To se tolik bojíte o svojí práci že nejste schopni Inno o cokoliv požádat ?
  8. Kavárna - Svět 77

    Ty systémy z Německa si přijdou na každého o tom není pochyb.
  9. Kavárna - Svět 77

    Musím uznat že Biblos mě vždy svými argumenty odzbroji...Na to člověk nemůže nic říct.S jakým klidem dokáže pohrdat s hrajícími hráči je fakt ukázková :)
  10. Soutěž - Najdi chybu

    4
  11. Finále

    Itálie - Anglie 1:3
  12. Semifinále

    Itálie - Španělsko 1:2 Anglie - Dánsko 2:0
  13. Čtvrtfinále (2. den)

    Česko - Dánsko 2:1 Ukrajina - Anglie 0:3
  14. Čtvrtfinále (1. den)

    Švýcarsko - Španělsko 1:3 Belgie - Itálie 2:1
  15. Osmifinále (4. den)

    Anglie - Německo 1:2 Švédsko - Ukrajina 1:2
  16. Osmifinále (3. den)

    Chorvatsko - Španělsko 1:1 Francie - Švýcarsko 3:0
  17. Osmifinále (2. den)

    Nizozemsko - Česko 2:2 Belgie - Portugalsko 1:2
  18. Osmifinále (1. den)

    Wales - Dánsko 1:2 Itálie - Rakousko 3:0
  19. 13. den

    Slovensko - Španělsko 0:2 Švédsko - Polsko 0:2 Německo - Maďarsko 2:0 Portugalsko - Francie 2:1
  20. 12. den

    Česko - Anglie 1:2 Chorvatsko - Skotsko 1:1
Nahoru