• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 81

    Tak já sem jdu přidat první pozitivní komentář, po dlouhé době tu máme nastavění které není úplná blbost, jako jiné světy, je to nastavené celkem smysluplně i ten NB se dá snést, jediná nevýhoda je těch 25 lidí na kmen no, ale tak budou se s tím muset všichni vyrovnat. :D
  2. Kavárna - Casual 8

    Hele promiň mi to, ale fakt si myslíš že když jsem s tebou měl určitou zkušenost jako s osobou, nějak si se předváděl, tak asi určitě mě nepřesvědčí svědectví psanců, promiň ale prostě na 54 ses choval jako ... řešili jsme tě dlouhou dobu a to že se jenom dokolečka opakuješ že to není pravda...
  3. Kavárna - Casual 8

    To není závěr ale můj názor na tebe jako hráče, nemíchej jabka s hruškama závěr je to že mi jagu vysvětlil že tam nejdeš. :-)
  4. Kavárna - Casual 8

    saf1: "k tomuto som tiež započul že som udajne dostal pozvánku hrať s vami na 81ke :) zae hluposť preto hovorím overte si vždy všetko a nerobte zavery o ludoch a skutkoch z počutia. na vašom msg psancov sa to udajne rozoberalo. je to blbosť...na žiadny svet sa nechystám i ked medzi psancami mám...
  5. Kavárna - Casual 8

    Pokud já vím tak to padlo s určitými okolnostmi co se děly IRL, IDK a jinde :D a znovu opakuji všem dokola to že budu vlajkovat a je to můj cíl numero UNO neznamená hned že nemusím hrát. :-) Ale casual hráčům tohle vysvětlovat je asi ztráta času když zase píšeš co píšeš xD
  6. Kavárna - Casual 8

    Á král krys se objevil. :D
  7. Kavárna - Casual 8

    Ať je, pokud tam budu moct vesele nějakou dobu tvořit vlajky je mi to celkem i jedno :D
  8. Kavárna - Casual 8

    Otevři učebnici dějepisu, a máš odpověď konkretně bych se zaměřil na pasáže o diktátorských režimech tam je to patrné nejvíc :-)
  9. Kavárna - Casual 8

    Tak ať jde žalovat Facebook :-) tvoje osobní údaje jsou pro ně věc pro obchodování, to ví přece každý malý dítě :D
  10. Kavárna - Casual 8

    "poník tu písal niečo o nuitari a svete 54 tuším...s nuitari som hral na 49 a nech napíše priamo vdaka mne a mojim podporám a našej spoločnej spolupráci sme svet dotiahli kde sme chceli. na 54ke zrazu obrat, a mne su vyčítané svinstvá? ano ja priznávam ak niekde chcem hrať naplno a som u niekoho...
  11. Kavárna - Casual 8

    tak my jsme zvyklý ze 72, že najednou máš na forku tunu reakcí na zprávy, které už tam dávno nejsou :D Vůbec by nás to nemělo překvapovat :)
  12. Kavárna - Casual 8

    Sakra pravda :D Já zapomněl Péťa je vyznavač Ahrua Mazda, nic jiného než to co ono říká není pravda jak jsem mohl být tak bláhový? :/
  13. Kavárna - Casual 8

    Ach zlaté to TWstats :D https://cz.twstats.com/cs54/index.php?page=player&id=1185925 láska taková drobná rada, když vyhlásím rádiový klid ohledně toho že ti odmítám dělat pamatováčka na tvoje nezdary v tom tvém stylu hraní tak bys to měl dodržovat. :) Protože to že si tam neměl xxx vesnic je...
  14. Kavárna - Casual 8

    No nevím, hele, ty na jméno Petr máš nějaký monopol, že se nikdo jiný tak jmenovat nemůže? Proč mi sakra nepřišel oběžník? Šamane, budeš se muset přejmenovat :D
  15. Kavárna - Casual 8

    #Lidl Babiš 2.0 :D Taky tvrdí veřejně A a udělá B :p
  16. Kavárna - Svět 76

    Brilantně přichystaný plán jak tu naši cz dk scénu kompletně pohřbít, jen co je pravda, takže já hold půjdu oprášit svou němčinu a za týden začínám koukat co se děje tam, s tím že polské servery to kdyžtak jistí :) Znovu děkuji našemu schopnému supportu za to že podporuje každej výmysl...
  17. Kavárna - Svět 76

    No hlavně si vem že tím že ty pravidla jsou interní tak jak pak má chudinka hráč vědět co může a co nesmí? prostě to zveřejněte udělejte tabulku s postihy a je to, nikdo se nebude moct vymlouvat že tamhle mu to prošlo protože to hodnotil někdo jinej. tohle se fakt nemá řešit subjektivně ale dle...
  18. Kavárna - Svět 76

    Hele tohle určitě není tak černé jako to tady support prezentuje, na cizích světech jsou i světy s klasickým palachem, které tady prý nemůžeme mít... Reálně to tak dopadne že se všichni časem potkáme na polských, či jiných zahraničních serverech no. Když prostě máme tady nastavenou politiku ala...
  19. Kavárna - Svět 76

    Tak prosím Vás, co je na tom složitého napsat pár obecných věcí co hráči mohou ovlivnit, když teď vůbec neví co vlastně mohou či nemohou ovlivnit, určitě není těžký aby vývojáři vygenerovali jednoduchou tabulku se základními věcmi co třeba mohou vůbec ovlivňovat, víme že tabulky jsou...
  20. Povolený skript Příchozí útoky na hráče v kmenu

    Ano již funguje. takže by to teď mělo fungovat pro všechny nebo toto je verze pro vůdce?
Nahoru