• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. BořekStavitel

    Povolený skript Žádost o chybějící suroviny potřebné ke stavbě určité budovy

    Jde zaslat pouze z jedné vesnice, z více vesnic to ukazuje "Nedostatek surovin". Chtěl jsem zaslat suroviny na Strážní věž. Je možné to opravit? Děkuji
  2. BořekStavitel

    Kavárna - Casual 11

    Zdravím, tak konečně zpět po BANánu :) Předem se omlouvám za to, že mám dosti kamarádů, kteří mi zde vesnici nechali, dělá to hodně lidí, včetně Skryté Hrozby (zabanovaný již dřívě, bohužel bez odebrání vesnic) a John Cena (aktuálně zabanovaný za tuto stejnou věc, hihi :) ). Je jen škoda, že...
  3. BořekStavitel

    Povolený skript Kalkulátor jednotek

    Funguje, díky! :) :Good
  4. BořekStavitel

    Povolený skript Kalkulátor jednotek

    Počet jednotek podle scriptu. Troop Summaryv7.6 by dalesmckay Other Armies Scout Armies Defensive Armies Offensive Armies Noble Armies » Full Train Nukes 2 » Full Defense Trains 2 » Other Nobles 0 » Full Nukes 2 » 3/4 Nukes 0 » 1/2 Nukes 0 » 1/4 Nukes 1 »...
  5. BořekStavitel

    Povolený skript Kalkulátor jednotek

    Casual 7 Správný počet jednotek 35943 9982 24063 6159 1892 8528 917 10047 1835 834 5 28
  6. BořekStavitel

    Povolený skript Kalkulátor jednotek

    Nesedí počet jednotek. Prosím o opravu. :)
Nahoru