• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Pomozte paladinovi najít kód!

    612 svet 77
  2. Kavárna - Svět 77

    Tak toto snáď ani nemyslíš vážne, prvé čo urobím tak si pozriem dátum správy. Za ďalšie ako má hráč vedieť kedy bola tá správa písaná ? Keď nemá prístup na účet a pomaly ani nevie o čo ide .... a ani není uvedený presný dôvod banu.... musíš zase len písať a zisťovať čo sa deje a ťahá sa to jak z...
  3. Kavárna - Svět 74

    Ale tiež sa tam píše že majitel účtu je výhradne zodpovedný za výber svojho zástupu.... takže aj keby došlo k zneužitiu zástupu, je za to zodpovedný majiteľ účtu a teda mal by si to riešiť sám.... Alebo ako si to mam vysvetliť?
  4. Kavarna2

    :D
  5. Kavárna - Svět 74

    Takže sme v šachu :D
  6. Kavárna - Svět 74

    Ja sa ale na nič nepýtal, ja len konštatoval :D Ale tak teda. Môžem dostať vysvetlenie ? Prečo nechcete zverejniť komunikáciu ? Ďakujem
  7. Kavárna - Svět 74

    To značí jedno :D Sú medzi nami :D Len nechcú reagovať, len mazať
  8. Kavárna - Svět 74

    Našiel som len jedno pravidlo ktoré zakazuje zverejniť komunikáciu s podporou : 2) Kodex chování 8.Zveřejňování obsahu jakékoliv komunikace s herní podporou nebo s ostatními hráči bez jejich plného souhlasu není dovoleno Takže jedine čo tomu bráni tu zverejniť komunikáciu ste len vy.... takže...
Nahoru