• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Classic

    Já ty hráče pozval týden dopředu. Ale začli hrát až po startu classiku a hodilo je tam někam jinam.
  2. Kavárna - Classic

    Ja napozíval hrače, kteri se do hry přihlasili az po startu sveta ale nahazelo je to na opačnou stranu mapy. Takhle to ma byt? :-/
  3. Kavárna - Classic

    Jj díky za odpověď a je někdo oprávněný kdo by to věděl na 100%? :)
  4. Kavárna - Classic

    A jak to je konkrétně s tím když mě někdo zabere, či dám nový zacatek budu moct začít zase u kmene nebo mě to hodí někam pryč? Už jsem se tu ptal ale z adminu se k tomu nikdo nevyjádřil.
  5. Kavárna - Classic

    Díky
  6. Kavárna - Classic

    Jak je to když mě někdo zabere nebo se mi nepovede začátek budu se moct přesunout ke kmeni a začít znovu? Nebo k příteli?
  7. Kavárna - Classic

    Měl bych dva dotazy, do kmene budeme moct kdykoliv vstoupit nebo vystoupit? Nebo jak minule že se to časem zavřelo? A když mě někdo zabere či dám nový začátek budu moct jít ke kmeni?
  8. Kavárna - Classic

    Ještě by to chtělo buď starej systém paladinů kde byl jeden a měnili se položky a nebo těch 10 co postupne odemykas. Ale chapu na to je už pozdě.
  9. Zabijačka - doplň texty

    Svet74 Muz se sekyrou:Ja ti dám ožírat mi prase. Padající muž: To neee jaaa, on ožral me. Pašík: Rychle pryč než budu mít tu sekyrku mezi půlkama taky. Psík: Dej bože at me nikdy tohle nepotka.
Nahoru