• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Casual 10

    Nikde jsem právě nic nenašel na wiki, že by existovaly položky, které se nepřenášejí.. Ze zkušenosti vím, že například velkolepý projev se nepřenese.
  2. Kavárna - Casual 10

    Kozmicz, je někde nějaký seznam položek v inventáři, který nelze z normálního světa přesunout na casual? dík za odpověď
  3. Kavárna - Casual 10

    Budeme rádi, když to vůbec spustí :D
  4. Kavárna - Casual 10

    Objeví se na csp10 i saf1? :)
  5. Kavárna - Casual 10

    O bonusovky mi ani nešlo, spíše o ty klasické barbarské vesnice.. na všech casualech bylo 350% klasických a přišlo mi to málo.. ale tak co se dá dělat
  6. Kavárna - Casual 10

    To plně chápu, ale troufám si říct, že by to příjemně oživilo tento svět, proto jsem se chtěl zeptat.. Za zkoušku se nic nedá, tak by to jistě dost hráčů potěšilo, kdybyste se alespoň zkusili zeptat někde výš, zda by mohl být jeden casual s více barbarskými vesnicemi. Diky, Pagouš
  7. Kavárna - Casual 10

    Bude vznik barbarských vesnic při připojení hráče k světu stále 350% a 5% na bonusové vesnice? Vím, že na německém casualu je dokonce 1200% na klasické barbarské vesnice a 600% na bonusové, což se mi líbí, protože i po 4 měsících začátku světa tam je dost vesnic a i méně zkušení hráči dokáží...
  8. Kavárna - Casual 10

    Ahoj, já jsem pagouš a nehraju týmově, kdo mě chce v kmenu? :-)
  9. Kavárna - Casual 9

    Ahoj, já jsem Pagouš a gratuluji vítězům :-)
  10. Soutěž - Květnové sudoku

    S88, Nick Pagouš
  11. Kavárna - Casual 8

    Chtěl bych něco sdělit hráči saf1... Ahoj
  12. Kavárna - Casual 8

    Jen ho ještě neotevřeli, buď v klidu
  13. Kavárna - Casual 8

    Jakože skoro máš pravdu no :D
  14. Kavárna - Casual 8

    To se časem určitě dozvíte během hry
  15. Kavárna - Casual 8

    Já možná ani v kmenu nebudu :D A ty pro mě budeš stejně až soupeř číslo DVĚ, takže zase celkem klídek, jó? xd
  16. Kavárna - Casual 8

    Safe, víš, že mlčení znamená souhlas? :D
  17. Kavárna - Casual 8

    V létě nemůžu, to mám kačenky :/ My budeme stejně jen 2 :Cray
  18. Kavárna - Casual 8

    Dobře, beru tě za slovo, nemáš rád cigánskou férovku, tak pokud založíte třetí kmen, nebo s někým dalším uzavřete spojenectví, nazvu tě srabem, je to fér? A nebudeš moci nic říct, pokud vyhrajete, nebudeš se tím moci chvástat, jak jste nás rozdrtili, souhlasíš?
  19. Kavárna - Casual 8

    Což takhle oba dva spolky maximálně 2 kmeny? aby to nebylo 150 lidí proti 50? To mi připomíná cigánskou férovku :D
  20. Kavárna - Casual 8

    Idk, kolik budete mít na csp8 kmenů? Toto je pro safa
Nahoru