• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Proč se schovává za falešný účet? Boji se? Stydí se? Zřejmě není ze sebou spokojený či je zklamaný. Mě Vaše kecy příliš nezajímají. Mám z Vas srandu.
  2. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Upřímně je mi tě celkem líto když nejsi schopný napsat pod svým pravým účtem a musíš si dělat falešné účty aby ses "schoval", asi se za svoje chování stydíš a jsi ze své osoby zklamaný, protože to přesně tito lidé dělají, schovávají se pod falešné účty a jména.
  3. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Apeluji na každého kdo tady vede diskuze aby přestali a zamysleli se zda opravdu je to co má každý zapotřebí? Myslím že všichni máte aspoň trošku rozumu a uznáte že to co se zde píše je extrém a už to přerostrlo kam by nemělo.
  4. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    @Kozmicz muzes prosím zasáhnout? Myslím že diskuze tady se přesunula do extrému a nemá nic společného s hrou. Fotky, urážky, zatahovani rodin.. Už by myslím stačilo.
  5. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Že zrovna ty to píšeš no nic, s lidmi jako jsi Ty, nemá cenu ztrácet čas . Prostě kopete kolem sebe, což je normální. Třeba už budete hrát bez těchto praktik ikdyž tomu nevěřím. Holt Vám to tentokrát neprošlo a byli jste potrestání. Tak utřít slzy a Vem to jako hráč. PS.: Zrovna my dva se...
  6. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Zbytečné.. Bohužel tentokrát jim to nevyšlo a byli za svoje nekalé činy potrestány. Tak kopou kolem sebe aneb jak se říká potrefená husa, nejvíc kejhá.
  7. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    A je to tu zas. Máte nějakou sebereflexi? Opět míchate reálný život a virtuální život. Fakt někdy mi přijde že si někteří nevidí do pusy. Nějaký narážky na osobní život či urážky na rodinu je ubohost sama o sobě, nemluvě o urazkach jeho děti. Fakt stydte se, zasloužili byste facku za ty úrazky...
  8. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Ne nejedná. Ale nikdo neříká že tam je ten pravý a původní majitel, účet mohou využívat oni na takové prasarny. Účtu které ovládají přes VPN bude více
  9. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Upřímně nevidím zde nic proti Ba naopak, ještě ti tam píše že dostane ban za to co mu napíše a myslím že monty je poslední člověk kterému by Kozma nadrzoval. A ani se neznají ;) A vyhrožovat innogames by se nemělo ;)
  10. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Jacku podekuj si Komorovi a spol jak se zachovali . Pokud někdo poruší pravidla tak musí očekávat trest . A v tomto případě bylo dost věci co mluvili podle mě jasne . Obviňovali jste nás ze se takhle chováme ale do dnešního dne jste to Vy, co za to byli trestání. A ještě kopete okolo sebe a...
  11. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Na sem se chtěl taky zeptat nějaká novinka ? nečetl sem nikde takovou novinku .. Rad bych věděl jak je to možné zneužít
  12. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Proti pravidlům DK je psat výši trestu ;) Jsem rad ze to zeuz napsal veřejné na forum , aspon každý uvidí co jste zac . Co komu dělám , bych diskutoval , zda to není naopak :)
  13. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    ano ví toho dost . Protože me ti dva kontaktovali na DK co se jim stalo . Poradil sem jim aby to nahlásili . Sem v klidu , já nemám žádný jiný účet ;) ale myslím že u Vás by se těch účtu naslo vic ( ať žije VPN ze ) Nevidím důvod proč by toto nemohli napsat . Aspoň každý ví ze toto nikomu...
  14. Paseracek

    Kavárna - Svět 85

    Kdyby ste nehráli takovým stylem tak by se toto nemuselo stát . Doufám ze dostalo perma ban . Pan komurka si to zaslouží a spol .
  15. Paseracek

    DK křížovka

    1. Dřevo 2. Kopitník 3. Branná povinnost 4. Beranidlo 5. Panský dvůr 6.Rezervační systém 7. Kasárny 8. Morálka 9. Speed 10. Noční bonus 11. Síla obrany Výsledek tajenky: Divoké kmeny
  16. Paseracek

    PaseracekCzech

    Svět 76
  17. Paseracek

    Cruelko

    Tady máš citaci pravidel :) Vybarvenou mandalu vložte jako obrázek do samostatného vlákna v soutěžní sekci. Pokud budete vybarvovat vytištěný obrázek, výsledek oskenujte nebo vyfoťte a velikost obrázku upravte tak, aby ho bylo možné celý vložit na DK fórum. Obrázky vkládejte formou CELÝ OBRÁZEK.
  18. Paseracek

    Jarní fotosoutěž

    Celý 2 hodiny jsem v okolí hledal něco zajímavého a použitelného a zadařilo se ☺ Svět 76
  19. Paseracek

    Diskuze k soutěžím

    Zdravím, Mohu se zeptat, kdy se dá očekávat odměna pro všechny ze soutěže Zimní zabijačka? :))
  20. Paseracek

    Poznámky k soutěži

    Zdravím, Mohu se zeptat, kdy přesně ( v kolik hodin ) bude soutěž ukončena ? A každý splňující soutěžící obdrží "cenu pro všechny" ? :) Děkuji za případnou odpoveď.
Nahoru