• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Tantó

    Kavárna - Svět 80

    Já mám ve skutečnosti @Biblos, @Kozmicz a celý support tým rád, bez nich by tohle fórum mohlo dostat nějakou úroveň a nedejbože by tu někdo mohl začít naslouchat hráčům a řešit jejich problémy. Ale mám vážně problém s tím, že mi cenzurují slova jako jsou hemerojd, hemerojd, nebo taky hemerojd.
  2. Tantó

    Soutěž - Najdi chybu

    4
  3. Tantó

    Kavárna - Svět 77

    Dobré dopoledne moderátoři, děkuji vám za smazání mého příspěvku. Takové jednání přesně dokazuje to, o čem jsem v příspěvku psal. Dám si kafíčko, buchtičku a s radostí vám jej sepíšu znovu a to možná ještě v hezčí podobě.
  4. Tantó

    Nový tutoriál - diskuze

    Uvítal bych možnost tutoriál celý přeskočit. Nevěřím tomu, že někdo staví vesnici podle něj. :-D
  5. Tantó

    Kavárna - Svět 77

    Přidávám se také, pan administrátor Kozmicz do muzea vážně patří a to i s jeho postoji. Je mi docela smutno, když čtu některé jeho reakce na problematiku všeho druhu.
Nahoru