• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Soutěž - Najdi chybu

    4 :)
  2. Kavárna - Svět 78

    napr. ja to berem tak ze tym ze novym hracom dame pomer 20:1 a nebude nikto naneho utocit cca 2,3,4 ... mesiac skrz pomer ako pomozeme hracov a potom zrazu prestane mat ochranu velky hraci okolo neho vybuchaju offky a hned to zavre lebo nebude vediet co stym ma robit ... len sa odaluje to ze...
  3. Kavárna - Svět 74

    tak ja si myslím ze není naraz tolko svetov otvorených žeby sa nedalo operativne podla sveta zmenit a staci dat anketu nech sa dany hraci vyjadria ako a co lebo povedze si narovinu ktorý moderny svet neni rozhodnutý za polroka hraci uz nemaju taku vydrz ako kedysi ako nahle sa prelomi napr...
  4. Kavárna - Svět 74

    Mohli by to přehodnotit ako xxoxx písal pravidla písali ked neboli hociake bonusy a eventy aby tie svety boli rychlejsie a jednoducho nadstavenia este nízky počet clenov kmeny kedy bol kmen co mohol mat 100 clenou teraz 35 a je samozrejme ze hráči co nebudu v vk nebudu preberat lebo to neni...
  5. Hra na runy

    Preložene: https://bmeijer.com/fun_stuff/runic_translator/ snapon svet 74
  6. Zmena nahladu a pridelovania vlajok

    Dobrý den chcem sa opýtat či sa neuvažovalo o tom žeby sa vlajky dali zaradovat a uberat nie vo výskume ale vo vojenských jednotkách nakolko je najlepsie vidiet jednotky ake su v dedine a podla toho zadelit napr. pri off jednotkách podla stavu doverbovania a pod. lebo takto je to pracne a vkuse...
Nahoru