• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. INVINCIBLE DEATH

    Kavárna - Svět 87

    hlavne ze se vzdy nejde nejaka dobra vymlva v tom jsi oprvadu uplny prebornik
  2. INVINCIBLE DEATH

    Kavárna - Svět 87

    tleskam Kozmicz jako vzdy si najdes poravdu i tam kde neni stejne jako z bany nekterych hracu ktere preferujete banovat a stejne jako tak hracu co zcela jasne a podle zdraveho rozumu a usudku porusiji pravidla ale vy nemuzete nic delat jako. Opravdu uzasne jiz tenkrat jak jsi nastupoval k...
  3. INVINCIBLE DEATH

    Kavárna - Svět 87

    Musím te vyvést z omylu tady byly pouze videa co dneska hrací používají Nikde tu nebyl script uveden tudis ho nikdo nemohl zkopírovat a použit Ten kdo zveřejnil pravé tohle video ukázal pravé nám hracím co nejsme technicky vyspělý jak je třeba možné ze někdo dokáže posílat tak perfektně...
  4. INVINCIBLE DEATH

    Kavárna - Svět 87

    dam to teda zde kdyz moje oficilani otazka na admina teto hry byla okazite spravcem fora zmazana jsem zvedav jak dlouho to tu vydrzi : Dnes 7:13 v sekci kavarna S87 byl vlozen velice zajimavy prizpevek od uzivatele Antixxx byly tam ctyri videa ktere zobrazovali pouzivani scriptu ktere podle...
  5. INVINCIBLE DEATH

    Kavárna - Svět 87

    U Supportu nedělám už víc jak 13 let v te době ale taky tyhle věci neexistovali a hráči hráli mnohem poctivěji a tvoje ironie není vůbec na místě je až z podivem ze ještě jsou hraci co tomu dávají svůj čas a nenechají za sebe hrát nějaké různé vychytávky a pokud někdo má potřebu podvadet je to...
  6. INVINCIBLE DEATH

    Kavárna - Svět 87

    Už dlouho Support ví ze jsem převedl tenhle účet moji manželce Legálně se změnou hesla i e-mail adresy máme legálně zdileni internetového spojení Než začneš osočovat někoho z podváděni a pravé ty co jsi sám padal na messengeru kolik mas v jakem kmenu mutyuctu tak bych si napřed prověřil fakta A...
  7. INVINCIBLE DEATH

    Kavárna - Svět 87

    Já hraju a nekoukam kdo co děla dokonce jsem ani nezaznamenal ze se něco takového stalo mám svoji hranici a svoje území a o to se starám Pořad tady čtu sripta a ještě nikdo nebyl schopny dodneška me vysvětlit co to vůbec je Čtu tady VPN a nemám absolutně sajnu co to znamená jedine co znám za...
  8. INVINCIBLE DEATH

    Diskuze - Paladin a jeho bonusy

    vratil bych predmety zpet ale limitoval bych kolik jakych predmetu paladin muze mit treba pouze dva predmety na Paladina aby se hrac musel strategicky rozhodnou jak jednou predmet paladinovi udelite uz mu zustane po celou dobu hry zadna vymena za Premiove body a pododbne vneslo by to do hry...
  9. INVINCIBLE DEATH

    samhain

    S80
Nahoru