• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 85

    Celkem ubohé, se mi nabourat na účet i na veřejném fórum... A psát jako totální nesmysly... ( Hlídat sem nepotřeboval nic ;) stejně jste mě nedokázali férově dobít, Ikdybych spal). Už nevíte, jak tu hru dál vylepšit, abyste padli na úplné dno slušnosti. Prosím aspoň vyzkoušejte správné i/y :)...
  2. Kavárna - Svět 85

    ??? Heslo mám změněno a tohle sem nepsal ..
  3. Kavárna - Svět 87

    Herní rychlost - 1,7 Rychlost jednotek - 0.6 Morálka - aktivní (závislá na čase a bodech) Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 1% bodů vesnice Výzkum - zjednodušený Kostel - neaktivní Lučištníci - aktivní Strážní věž - aktivní Pevnost - neaktivní Sběr surovin - aktivní Rostoucí...
  4. Kavárna - Svět 85

    Dívám že CV a spol. nedokáže hrát čestně, je to smutné ... Jejich hráči jsou jen pro ostudu DK. A ostatním hráčům kteří se snaží. Kazí jen hru a chuť hrát, ostatním hráčům. Bohužel stydět se nebudou, jen honosit jak jsou úžasní hráči že podrazama vyhráli svět. Naštěstí v tomhle případě se...
  5. Kavárna - Svět 85

    Smažený sýr, podle čeho soudíš že neprávem ? Za svými obviněním si stojím.. a nemyslím si že to je hloupost.
  6. Kavárna - Svět 85

    Děkuji ti za názor sympatizante, ale vidíš to nějak zkřiva, kdo je a kdo není jak dobrý hráč. Je to jen tvůj názor nad kterým se člověk může jen usmát, a myslet si to svoje :)
  7. Kavárna - Svět 85

    Ahoj Smažený sýru... V tomhle to problém nebyl, za celou hru mě nedokázali dobít... A vzdávat hru kde mám plný selaky deffu. To je možná tvůj případ ne můj :D
  8. Kavárna - Svět 85

    Nejsem blbý abych přišel o všechny vesnice.. a pak uzavřel tickets.. podal sem nový tak prosím aspoň stavět ne ten reagovat.. a prosím o kontrolu IP adres ... 3 měsíce hraní a pak takový nabourání účtu.. a přijdu o všechny vesnice to není normální..
  9. Kavárna - Svět 85

    Prosím o pomoc, sem aktivní hráč co u toho sedí skoro pořád. A CV se mě taklenc zbavili, když mě nedokázali dobít.. a suport mě ignoruje
  10. Kavárna - Svět 85

    2x sem psal na suport, který si stížnost otevřel a bez odpovědi rovnou uzavřel..
  11. Kavárna - Svět 86

    Taky si říkám že je zajímavé nastavení, ale proč bez sběru ? A jeden hrdina vážně ? Děkuji za odpověď.
  12. Kavárna - Svět 81

    Ahoj, nikde sem nenašel nastavení v tomhle světě.. jak to je se špehama příklad mám 6000 špehů a hráč mě vyšpehuje 3500 může mi to někdo vysvětlit ? Že mu přežijí špehové a zjistí jednotky ..
  13. Kavárna - Svět 80

    Řeknu to asi jednoduše DK sem hrával dřív, když jsem byl panic... Doba se změnila nemám tolik času jako ty. V létě sport a výlety s přítelkyní. Z nostalgie se vrátím na zimu kdy mám víc času na pár měsíců do hry... Ano vím že čím víc hraju tak mám víc vlajek a hlavně PB bodů.. Mrzí mě tvůj...
  14. Kavárna - Svět 80

    1) Nechápu tvoji reakci, ale počítal sem že i takový lidi jsou 2) Neznáš situaci a urážky jdou teď od tebe.. tak jaký je mezi námi rozdíl? 3) Abych ti to osvětlil, chtěl bych vidět tebe jak jsi ledově klidný když tě vyhodí pár dní před kontrolou bodů.. v noci, a ráno tě zničí a obsadí...
  15. Kavárna - Svět 80

    Ahoj, Pane Kubina .... (mrzí nás, že se Ti nastavení nelíbí. Nicméně je to pro hráče výborná příležitost najít si nové kamarády, naučit se hrát s dalšími, novými, hráči.) Snažím se hrát Už pár světu a tahle vaše odpověď mě naštvala, však v DK čest nebo kamarádství neexistuje ,. Už mě...
Nahoru