• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Classic

    pěkně rozdané karty, to bude zajímavé sledovat :D
  2. Kavárna - Classic

    Proc proste si furt myslis, ze presne vis jak to bylo, kdyz proste nevis. O slimakovi jsi mluvil tvoje dojmy, ktere ti tedka i time potvrdil, ze jsi pravdu nemel, ale stejne zase prijdes a pises si svoje, a vsechno vis. Furt dokola jak cvicena opicka, ktera si jede to svoje.
  3. Kavárna - Classic

    Tak proc si tu dneska zacal posilat screeny z ruznych konverzaci, to jsou vcelku nesmysly, ty sis musel opet dokazat, ze hrajes cestne jak lilie, pritom to je presne naopak.
  4. Kavárna - Classic

    Urazet cloveka, ktery se zbali a jede pomahat na hranice s Ukrajinou, s takovym clovekem si rozumis? Dobry vedet, asi dalsi dukaz, ktery potvrzuje to co jsem si o tobe zjistil zase ja :)
  5. Kavárna - Classic

    Zkus si popsat se svyma novyma posilama o tom co si mysli o slimakovi. A jestli si s nim rozumis, tak by jsi mel vyhledat pomoct, ten clovek neni v poradku.
  6. Kavárna - Classic

    Ty s nim nemas absolutne nic oproti tomu co s nim mam ja. Ne neni to nahoda, slimak je psychicky naruseny clovek, chces nahazet screeny tady a nebo nekde jinde?
  7. Kavárna - Classic

    Vis o tom, ze predtim ten screen, ktery jsem tu posilal a jak jsi rikal, ze neni vtipny, ale trapny, napsal slimak, a vis taky, ze slimak je z Karvine? :D
  8. Kavárna - Classic

    Kdyz opet myslis, ze to vis lip, vlastne se slimakem jsi tri hodiny pred tim nez to polozil byl taky ty, a s gimbem sis na messengeru v ten moment, kdy opustil skupinu a dal to nejakemu randomovi na starsot, taky psal ty a ne ja :D
  9. Kavárna - Classic

    Myslis? :D Slimak to polozil, protoze voldork vedle neho zabral vesnici a on rekl, ze mu neveri tak to poklada a gimbo, protoze jsem z jeho uctu na zastupu poslal ofku na nove dobyty majak, kde jeste nic nebylo a rekl, ze jsem mel jen oznacovat utoky :D A ano. oba dva jsem pred timhle svetem...
  10. Kavárna - Classic

    Ano krasne jsi to napsal, az na ten problem, ze jsem kmen prebiral a ne zakladal. Posilani 150 fejku denne rikas drceni? Drtili jste nas posledni dva dny a predtim jste brali hrace, kteri to polozili :D Gratuluji, ze jsi vytahl screen utoku z momentu, kdy jsem vedel, ze nasi tri hraci jdou k...
  11. Kavárna - Classic

    A ty si myslíš, že jsem o to škemral? Tři vudcove ze tri to odpalili :)
  12. Kavárna - Classic

    Nešlo o spojenectví, celou dobu jsem vám chtěl jen předložit návrh, ve kterém bych vám klidně předal i vesnice aby jste neztratili hromadu času, a byli pořádně nachystaní na armagedon, od kterého se mi hra taky celou dobu nelíbila, věděl jsem celou dobu, že máte problém jen semnou, protože ses...
  13. Kavárna - Classic

    CENZUROVÁNO, ja vubec neresim to ze odesli, pochopil jsem to, ale proc tu dneska klucina vyplakava, ze armagedon nekoho pretahuje, kdyz delal od zacatku sveta to same? :D
  14. Kavárna - Classic

    Vy, vy, vy, vy, vy :D Co tam máš dál? :D Lidi co udělali tu CENZUROVÁNO na zacatku, tam posledni 11 dni nehrali, ale na to byli kluci z codu moc zakompelxovani a moc konzervy aby to pochopili :) A ještě si myslí, že jsme to položili kvuli jejich tlaku, vubec to nebylo tím, že jsme už den předem...
  15. Kavárna - Classic

    To jsi hádám nezačal mluvit úplně o něčem jiném? :D Se tu chlubíš, že jste mě rozebrali, to vám gratuluji, že jste si udělali diplo na tři strany, aby jste mohli jít jen po těch neschopných grogu, a ještě si zařídili nejlepšího hráče grogu aby neposílal def :D a lucifer vlastně taky přecházel v...
  16. Kavárna - Classic

    Ja nejsem z codu ani z armagedonu :D Ano je to pokrytecke prijit na forum s tim, ze pretahovat hrace je levarna, kdyz to udelal 4x :D
  17. Kavárna - Classic

    Paradoxně tady klučina s kamením z codu, udělal to samé a přetáhl dohromady čtyři hráče z grogu k sobě, ale to už ti tady neřekne a bude pokrytecky poukazovat na druhé :D
  18. Kavárna - Classic

    Myslis octa urcite, ze? Taky se tim ridim uz nejakou dobu :-))))))))))))
  19. Kavárna - Classic

    Je asi pravda, že kdybych si to přečetl ted, bez kontextu, tak bych se asi taky nesmál, ale s tím co jsem k tomu věděl, tak mi to vtipné přišlo. Hlavní pointa k tomu byla gratulace a respekt vaši roboty, kterou na světě děláte, má to slušnou úroveň. Bohužel jste se chytli jen toho PS a museli...
  20. Kavárna - Classic

    Ty tvoje zůstaly, takže ano.
Nahoru