• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 88

    ale ničím, co je ve hře zakázáno. Ve hře je zakázána přátelská výpomoc? Ukaž kde. Woo nebyl můj učet tak hlavně neplácej že jsem měl 2 učty
  2. Kavárna - Svět 88

    hošo, já nenadávám na hru, já jen nesouhlasím s tím jak ji tady někteří vedou a především mě vytáčí plačky jako jsi ty. Člověk, co nepochopí jednoduchou větu v pravidlech, kterou jsi tu 2x zvýraznil, je prostě hloupej a nemá smysl se s ním dál bavit. Jak říká dřevo, tak to je. Ony se ty BANy...
  3. Kavárna - Svět 88

    2.13 - Použití externích nebo herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry, nebo s ní souvisejících služeb, je přísně zakázáno. To už ti vážně úplně hráblo? :-D 4.4 - Vytváření a/nebo používání jednoho či více účtů za účelem pomáhání jiným...
  4. Kavárna - Svět 88

    to ty víš nejlíp :-D Nicméně princip stejný, nemáš reálné kamarády, nemá ti kdo pomoct. Morálka, limit, mluvíme tu stále o pomoci přátelské...
  5. Kavárna - Svět 88

    Já, v tomto žádné porušování "pravidel" nevidím. Každý má kamarády a každý má stejné možnosti se domluvit, ne? Neřeknu, kdyby mu za to dával PB ale zakazovat si pomáhat znamená, že za chvíli bude zaslaná podpora příteli na trvalý BAN. Tohle co tu někteří rozpoutáváte, je jen ubohost a závist, že...
  6. Kavárna - Svět 88

    Poslední dobou to vypadá, že co si člověk nevybrečí na foru, tak nedostane. (aka barky spuštěny). Tak to teda zkusím a prosím tedy o přidělení 50.000,-, fakt si to zasloužím.
  7. Kavárna - Svět 88

    Z logiky věci, proč byste o tohle vůbec měli žádat? INNO vydělává na nákupu a prodeji PB a support je musí žádat o něco, co si oni sami dali do podmínek? To snad ne. A to, že vy den před zrušeným pravidlem oznámíte, že se to možná zpozdí o 3 dny, ale vlastně nic nevíte? Co to je za argument...
  8. Kavárna - Svět 88

    Je vtipné jak support potažmo INNO vyžaduje po hráčích striktní dodržování pravidel a zároveň si to interpretují tak nějak po svém, ale že už 3 dny má být spuštěné zabírání barbarských vesnic, to odbudou trapnou zprávou, že už někdy možná brzy spustíme zabírání barek, ale nevíme kdy a nebudeme...
  9. Kavárna - Svět 88

    Mě opravdu baví, jak si vždycky "určitá" sorta lidí, chodí vyplakat něčí BAN na forum. Následně se strhne mela, pomluví tu každý každého, ale každý si hraje na neviňátko. Kdo tvrdí, že na DK nikdy nijak "neobešel" pravidla, je padlý na hlavu když si myslí, že mu toto někdo sežere. Někde jsem to...
  10. Kvíz + Vaše odpovědi

    1A, 2C, 3B, 4C, 5C, 6B, 7C, 8B, 9C, 10B Skrblík, svět 88
Nahoru