• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Katarina

    Classic 5 - návrhy nastavení

    Já jsem také každopádně pro původní návrh .A třístupňový panský dvůr který jsem si vyzkoušela na Holanďanech, nám speztří hru .
  2. Katarina

    Kavárna - Svět 85

    Přesně tak ,borci . Vy to vážně umíte hrát , klobouk dolů . Je mi trapně za vás .
  3. Katarina

    Kavárna - Svět 85

    Souhlasím, tohle je už opravdu velký přestřel .A s hrou to nemá absolutně nic společného.
  4. Katarina

    Kavárna - Svět 85

    Tak to bylo z toho slabšího soudku . Přeji vám pěkné svátky plné míru a pohody .
  5. Katarina

    Kavárna - Svět 85

    Co jste zač tady právě ukazujete vy . Hlavně to jak neustále vytahujete náš Discord a fórum. Bez špehů, urážek a pomluv ani hrát neumíte . Ať si každý udělá obrázek sám .
  6. Katarina

    Kavárna - Svět 85

    Tak určitě budu psát nepřátelům že hraji dual . Který nehraju .Dejte nám už pokoj a normálně hrajte ! A náš Discord stále vytahujete ??? Že by ubožáci kteří bez špehů hrát neumějí .A zase jste si akorát udělali ostudu
  7. Katarina

    Kavárna - Svět 85

    A opět samé urážky . Chlapci, chlapci musíte mít asi velmi nudný reálný život . Když musíte furt akorát někoho napadat . Žádný dual nehraji a pokuď vím zástup v dovolené je povolen . Raději ještě naberte další hráče a udělejte si další kmen . Protože na to aby jste tenhle svět vyhráli jich máte...
  8. Katarina

    Kavárna - Svět 85

    Jediný kdo tady stále fňuká jsi ty .O tom věčném obepisování našich hráčů ani nemluvím .Jen stále šíříš samé bludy a lži . Místo hraní jen urážíte a lžete . Jste ostuda pro celé kmeny !
  9. Katarina

    Kavárna - Svět 85

    A pak jsi tady ty „Káže vodu a pije víno.” .
  10. Katarina

    Kavárna - Speciál

    Tome,Tome ... Evidentně ti ani v té léčebně nepomůžou .Jsi holt ztracený případ ‍♀️. Je mi tě upřímně líto... Katarina
Nahoru