• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Belzebub

    Prémium - dárek

    Chtěl bych koupit jako dárek premium pro své spolukmenovce. Moje koupené PB ale nemohu na předplatné použít. Jaké tedy konkrétní PB můžu vypotřebovat na dárek?
  2. Belzebub

    Mobilní data

    Jaké máte tarify na data v mobilu? Nechci dávat neomezené za litr měsíčně. Stačí jen pár Gb, pokud je využívám čistě na hru? Máte někdo zkušenosti? Poradíte?
  3. Belzebub

    Paladinův vánoční zázrak

    PALADINŮV VÁNOČNÍ ZÁZRAK Nastal čas Vánoc a Paladin se rozhodl, že pro ty letošní vybere a připraví ve vesnici vlastní vánoční strom. Vždycky se mu líbily ty velké a krásně ozdobené, které viděl ve městech. A tak byl odhodlaný udělat něco podobného. Chtěl v tyto krásné svátky přinést do vesnice...
  4. Belzebub

    Farmení vs sběr

    Ahoj.. Mám dotaz.. Když je v nastavení světa povolený sběr, tak se nefarmí, nebo jak to je? Já jako nováček to vidím tak, že prostě sběr je úplná, bezpečnější a zaručená náhrada za farmení barbarek.. nebo se pletu? Omlouvám se případně za hloupý dotaz..
  5. Belzebub

    Mentor pro nováčka

    Ahoj! DK jsme hráli se spolužáky kdysi ještě před "x" lety na základce a rád bych se k nim vrátil. Hledám nějakého zkušeného mentora, který mě vezme pod svá křídla. Mám fůru volného času, nedělá mi problém vstávat i v noci kvůli hře a chci do hraní investovat PB. Rád bych začal na nejbližším...
Nahoru