• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Nové verze hry - Diskuze

    Zdravím… měsíc zpátky jsem psal ohledně ocenění za klasické světy, bylo mi řečeno, ze se klasik bere jako speed tudíž za nej ocenění nelze získat… proč když už budou ocenění za speedy je nedají i na klasické světy ?
  2. Ocenění za vyhraný svět

    Já nepotřebuji flexit jen by to bylo fajn když nevyhraju tak nevyhraju
  3. Ocenění za vyhraný svět

    Dobrý den, nedávno jsem zjistil, že za vyhraný Classic není ocenění. Psal jsem tedy na support…bylo mi řečeno, že se classic světy berou jako speed… a já se ptám, proč by za classické světy nemohlo být ocenění na profil?o co jde ? Nám by to udělalo radost a vám by to nijak neuškodilo… Jak...
  4. Classic 7 - Diskuze nastavení

    Ahoj já bych dal počet členů v kmeni aspoň 15 při nejlepším 20… 10 se mi zdá hodně málo každý kmen bude mít tím pádem 1 2 akademie tak nevidim důvod to nezvednout… Ale je to jenom můj osobní názor tak bych byl rád kdyby se k tomu vyjádřilo víc lidí
  5. Classic 6 - diskuse nastavení

    Ahoj, já bych dal: -Členů v kmenu 25 -Podpory mimo kmen buď spojence, nebo kompletně povolit -Rabování bych povolil -Základní tutoriál bych povolil ať to frčí -Ještě bych uvítal starého paladina s jeho zbrojnicí, už si ji pomalu nevybavuju
  6. Soutěž - Únorový kalendář

    24, protože je to můj věk... doufám že mi přinese štětí.. mimochodem 24:2 je dvanáct a dvanáctka pivo je akorát 11 málo 13 moc.
Nahoru