• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 70

    Vratte hru na začatek, sv.2, zádný vlajky, zádný script, udělejte retro, sorry, ale dnes když nejsi non stop, tak jsi odpískaný, hra bude pomalejší,ale super, já nepotřebuji vlajky, vylepšenýho paladina, pevnost, kostel a jiný jakoby vymoženosti. Ještě k odpovědi, že musíme respektovat vlastníka...
  2. Kavárna - Svět 69

    Ahoj, dotaz se částečně týká nastavení, chtěl bych apelovat na tvůrce DK, stále se hra někam vyvíjí, občas se spustí speed, nebylo by možné jednou spustit mapr. Sv. 70 jako retro s nastavením sv.2. našla by se určitě skupina lidí, kteří by tento napad ocenili. Diky
  3. III. Oficiální sraz - Plzeň, 27.2.2010

    Nejsem pánem svého času ale jelikož je Plzeň srdeční záležitost, dost hospůdek v Plzni znam, dost času i zlaťáku tam zůstalo a když mi vyjde čas tak bych se individuálně stavěl. Dejte vědět, kde to bude.
  4. ahoj včera jsem platil pomocí sms a zatím nic - body se nepřipsali INNO 7976493

    ahoj včera jsem platil pomocí sms a zatím nic - body se nepřipsali INNO 7976493
Nahoru