• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

barbarske vesnice v externich datech

DeletedUser

Guest
vubec jsem nemel cas nebo pristup k internetu. ale zarazi me ze o to mas zajem. mozna se na to este kouknu, pokud najdu prihlasovaci udaje :)
jinak stav tim padem zustava stejny (pokud stranku nesmazali): mapa funguje ok ale nezobrazuje ceske znaky.

ted jsem se na to kouknul http://www.dk.chytry.cz/index.php a v pohode se mi to nacetlo, jen to chvilku trvalo nez to zpracovalo vsechny prijate informace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7531

Guest
aaa :) Jsi tady

byl to asi jen nějaký chvilkový výpadek. 2 dny na to mi to fungovalo v pohodě /kromě českých znaků jak sám říkáš .../
 

DeletedUser

Guest
ted musim ale vecer bych na to kouknul. dyztak pls napis jestli budes nejak mit cas? zatim dik ...
 

DeletedUser

Guest
tak jsem to chtel rozsirit o moznost zobrazovani vice svetu, ale po chvili sem to cely smazal. to bylo proste hrozny. puvodni verzi jsem predelal na svet 15.
 

DeletedUser

Guest
krom tehle stranky mam jeste par programku napsanych v delphi pro usnadneni prace s dk. ale tam mam taky problem s cestinou.
 
Nahoru