• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

BB kódy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38789

Guest
Ahoj, zajímalo by mě, proč byl z DK odstraněna možnost použít BB kód size?
 

DeletedUser38789

Guest
Pokud vím, dříve byl size i v seznamu BB kódů, teď tam není a bohužel se mi ho ani nedaří použít a tak jsem z toho vydedukoval že buď něco dělám špatně (to asi ne, jelikož to kopíruji rovnou z wiki), nebo tu možnost prostě hráčům odepřeli.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
kde presne ti BB-kód "size" chýba?
Pretože ja ho na DK fóre i v hre mám a na profile a v správach nikdy "size" nebol.
 

DeletedUser33784

Guest
[size] jako BB-kód se nedá použít v osobních zprávách, ani v profilu. Pouze na kmenovém fóru. :hi
 

DeletedUser37060

Guest
ako som spomínal už vyššie, BB kódy, ktoré je možné použiť, sú zobrazené nad "papierom" nebo-li bielou plochou kam píšeš svoj text.
Konkrétny kód: [size = 20]Text[/size] = Text, je použiteľný len na fóre, ako v kmenovom fóre (v hre) tak na hlavnom DK fóre (zde).

Tudíž ho nemôžeš použiť v správe ani v profile, ani keď ho tam napíšeš ručne.
 

DeletedUser38789

Guest
Aha, tak děkuji, takže se nic nezrušilo, jen jsem to nikdy nezkoušel použít jinde než na fóru. Je to škoda, nevím proč to tak je, ale už to tak je. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru