• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Celkovo odohraný čas

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39951

Guest
Zdravím, napadla mi taka myšlienka bolo by možné aby sa v hre objavila informácia (v profile alebo niekde inde), o tom kolko hodín ste strávili hraním DK ??

Dakujem za odpoveď
 

DeletedUser37060

Guest
Myslíš čas odohraný on-line alebo úplne celkový od registrovania na svet po súčasnosť? :scratch:)
 

DeletedUser39951

Guest
On-line by bolo lepšie pretože dátum registracie už jestvuje a to je taká všeobecno základná informácia.
 

DeletedUser37060

Guest
ovšem ale predpokladám, že pôjde o súkromný údaj, pretože podľa toho sa dá perfektne odhadnúť kedy tu hráč je a kedy nie...
 

DeletedUser39951

Guest
Može byť aj súkromný ale aj verejný, ale povedal by som že podla počtu odohratých hodín moc nezistíš či je hráč prihlásený alebo nie, na to je skor aktivita keď máš pridaného priatela a vidíš či je prihláseny alebo nepríhlasený, a v poslednom rade je tribalwarsmap kde vidíš aktivitu, len nwm ako často sa aktualizuje
 

DeletedUser37060

Guest
ver tomu, že keď na hráčovi vidíš že má odohraných on-line 12 hodín a jeho sused 36, tak zistíš že ten s 12 hodinami tu býva len večer po škole, po práci na malú chvíľku....

a to bohate stačí na to, aby si ho "vystopoval" kedy presne tu býva a kedy nie...
stačí 2-3 správy...

apropo, tá myšlienka sa mi páči, ale len v prípade že pôjde o súkromný údaj, alebo ako o "ocenenie" s možnosťou zverejnenia/skrytia.
 

DeletedUser39951

Guest
máš pravdu,takže to by sme mali, možeš to posunuť dalej .)
 

DeletedUser37060

Guest
no ja to nemôžem posúvať nikam :D som pouhý člen komunity, nikoli člen moderátorov :p
 

DeletedUser

Guest
No být to veřejné, tak u mě by se pozastavila spousta lidí :-D cca 16hodin každý den bych tam měl :-D Nechávám to totiž zapnuté ikdyž tu nejsem.. Jinak když už, tak by to muselo být soukromé, z důvodů co tu už byli napsány a stejně tohle nemá šanci na úspěch je to celkem zbytečnost, ale admini vědí kolik kdo má odehráno (aspoň co jsem slyšel), tak možná by stačilo jen poupravit práva, ale nevim přesně jak to je. Mimochodem nepřítele si jen tak nepřidáš do přátel, aby jsi viděl kdy je online a lidi které neznáš ti to přátelství většinou nepřijmou.. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru