• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

CHYBA na světě 16

DeletedUser

Guest
Ahoj chtěl bych se zeptat stala se chyba na světe 16 já jsem obsadil vesnici barbarů a nepřičetli se mi body mám mít 10000 něco a mám 8955 můžu se zeptat jestli to jde nejak aby jsem mel tech 10000 něco
 

DeletedUser

Guest
Ahoj chtěl bych se zeptat stala se chyba na světe 16 já jsem obsadil vesnici barbarů a nepřičetli se mi body mám mít 10000 něco a mám 8955 můžu se zeptat jestli to jde nejak aby jsem mel tech 10000 něco

Počkaj chvíľu. Oni sa pričítajú.
 

DeletedUser9

Guest
Relogni sa. Odhlás-prihlás. Možno aj tak to funguje, v každom prípade to trvá okamih a body sú pripočítané :hi
 

DeletedUser

Guest
Pořád ne!!!! ani když se odhlasim a přihlásim:shout:shout:shout:shout:shout:shout:shout:shout:axe:axe:axe:wizard:wizard:wizard:mad:mad:mad:mad
 

Hollywoodecek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Body se přičítají za několik minut / hodin, v závislosti na vytížení serverů. Není to chyba, stačí čekat. :)
 

DeletedUser

Guest
Prečo ste všetci taký nedočkavý?Veď trochu trpezlivosti...Kam sa ten dnešný život a ľud tak strašne ponáhľa?:dunno:dunno
 
Nahoru