• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chyba

DeletedUser

Guest
Zdravím, nemůžu se přihlásit na svět číslo 2. Píše mi to

Založit účet v tomto světě není možnéMohl bych se zeptat, proč to dělá a jak se toho zbavit, abych mohl dál hrát? Předem děkuji
 

DeletedUser

Guest
zdravim adminy mel bych prozbu poslal jsme podporu jsvemu knenovci a on uz ji nepotrebuje tak jsem ji chtel zrusit ale nejde chybi me tam kolonka na zruseni :( a jeste to horsi ze to ma trvat jeste jeden den nez knemu dojdou a spatky dalsi dva dny :confused::confused: a je to na svete 3 dekuji predem za odpoved:)
 

DeletedUser

Guest
musis pockat az armada dojde tam pak si ji muzes stahnout.

1. To bude tim ze je uz nemozny se registrovat na s2
 

DeletedUser

Guest
RJMX: Ale já se přihlašuji, neregistruji - vždy mi to šlo, ale ted to jít nechce :(
 

DeletedUser29672

Guest
šlechtic

stratil se mi šlechtic, dvůr mi hlásí že mám k dispozici tři a přitom mám jen dva a třetího nikde nemůžu najít!!!!!!!!!!!!!!!tak co to je za bordel
 

DeletedUser23979

Guest
na kmenech bývají bugy......stává se to...napiš na support
 

DeletedUser2901

Guest
stratil se mi šlechtic, dvůr mi hlásí že mám k dispozici tři a přitom mám jen dva a třetího nikde nemůžu najít!!!!!!!!!!!!!!!tak co to je za bordel

Nevím proč to píšeš sem, to ti ho mám jít osobně hledat? :rofl
Napiš na support, na foru s tím nikdo nic neudělá... ;)
 
Nahoru