• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Citácia viacerých príspevkov aj v hre

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34582
  • Vytvořeno

DeletedUser11059

Guest
stačí zadat do vyhledávače ten správný výraz ... jako třeba fórum zdarma

ZDE máš další možnosti nabídek a popis, k čemu jaký typ (v čem je dělámo) může sloužit.
 

DeletedUser34582

Guest
neviem ako externe fórum funguje ale zrejme mi nikde nevyskočí, ôze naňho niekto prispel a to, že sa mi zafarbí kvietok na modro ma dostatočne upozorni :) a preklikavať medzi oknami by sa mi nechcelo :D
 

DeletedUser11059

Guest
Neboj, i na externích fórech Tě to upozorňuje na příspěvky v daných sekcích .... aby si každý dokázal udělat představu, jak externí fórum vypadá a funguje, tak toto veřejné fórum DK je vlastně také externí fórum. Tudíž pokud se přihlásíš na vytvořené kmenové externí fórum, bude to obdoba tohoto, jen v jiné vizáži. Ale funguje stejně. Stejné pravomoce, stejné zamykání a mazání a přesouvání, práva jednotlivcům (ne podle práv v kmenu) - třeba práva pro generála na tu sekci válek jako moderátor, stejná upozornění na příspěvky jako zde.
 

DeletedUser32568

Guest
no někde byl GM script na zobrazení kytičky pokud tam je něco nového jen v CZ to není povoleno :D
 

DeletedUser11059

Guest
Na většině externích fór máš dle výběru vzhledu i výběr, jak poznáš příspěvek ... ale přiznám se, že stejnou hvězdičku jsem zatím nikde neviděl (jen podobnou).
 

DeletedUser34582

Guest
Neboj, i na externích fórech Tě to upozorňuje na příspěvky v daných sekcích .... aby si každý dokázal udělat představu, jak externí fórum vypadá a funguje, tak toto veřejné fórum DK je vlastně také externí fórum. Tudíž pokud se přihlásíš na vytvořené kmenové externí fórum, bude to obdoba tohoto, jen v jiné vizáži. Ale funguje stejně. Stejné pravomoce, stejné zamykání a mazání a přesouvání, práva jednotlivcům (ne podle práv v kmenu) - třeba práva pro generála na tu sekci válek jako moderátor, stejná upozornění na příspěvky jako zde.

No ale nevyskočí mi nikde upozorneneie, že na externom fóre ( otvorenom napr. v inej karte ) je nový príspevok alebo sa mýlim ? :):scratch
 

DeletedUser32568

Guest
vyskočí pokud máš GM script, který ale v CZ nejsou povolený :mocking
 
Nahoru