• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dabl rezervace na jednu ves

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Mám dotaz, a pokud se to stává, pak i nahlášení chyby v systému.

Stalo se již někomu, že si dal rezervaci na vesnici, spojenec měl nasdílený RS, přesto rezervaci neviděl a sám si vesnici rezervoval, a tím byla na vesnici dvojí rezervace spojenců s nasdíleným RS a o tom druhém nevěděli?

A obecná otázka na support, zda umí dohledat (čas zadaného příkazu), zda tomu tak bylo, že v jednu dobu měli dva hráči stejnou rezervaci (to, že jsou spojenci si už dokáži zjistit sám), tudíž nevznikl úmysl poškodit spolubojovníka při jejím zabírání?

díky
 

DeletedUser31120

Guest
Ahoj papasese, mě se to taky stalo.. Měl sem rezervovanou vesnici, a pak najednou jsme dostali nabídku na spojenectví, a tím se naše kmeny spojili, a já měl vesnici společně s jedním hráčem rezervovanou...
 

DeletedUser25426

Guest
Tahle situace vzniká tehdy, pokud už je vesnice rezervovaná v obou kmenech a ty teprve potom přijmou společný rezervační systém...
Potom každý rezervující vidí na mapě jen svoji rezervaci, double upozornění se objevuje tuším v rezervačním systému.
Čas zadání rezervace zjistíš v rezervačním protokolu...
 

DeletedUser11059

Guest
V minulosti a nyní jde o to, že kmeny mají společný RS již dlouho, čili oba ji museli zadat v době, kdy do RS viděli. Tomu, co popisujete rozumím a chápu.
U jednoho hráče si RS zjistím, on ji nedobyl a tudíž rezervace stále platí dokud neuplyne. Ten, co ji dobyl, v RS již rezervaci nemá, ta zanikla splněním úkolu. A oznámko o tom, že ji splnil, už nemá. Je to jen jeho slovo.
 

DeletedUser25426

Guest
Oznamko o dobytí nepotřebuješ - to se dá všechno zjistit - z protokolu rezervací zjistíš veškeré změny rezervaček - tj rezervování, uplynutí, smazání. Čas dobytí si můžeš ověřit na tw stránce vesnice, např.
 

DeletedUser11059

Guest
Tak teď jsem asi trochu pozadu za tu dobu, co jsem nehrál. Čas dobytí na TWstats už mám, to znám, ale protokol rezervací? Tam zjistím, kdo kdy rezervoval tu vesnici? A to zjistím kde?

PS:

Myslel jsem oznámko o tom, jak Ti to hlásí, že jsi úspěšně dobyl rezervaci, ne to klasické. To je důkaz toho, že jsi ji opravdu v RS měl a nešel jen tak vabang
 

DeletedUser33784

Guest
Rezervační protokol můžeš najít přímo v rezervačním systému, nicméně ukazuje rezervace za posledních 5 dní, co teď čtu. Taktéž jsem se vrátil po delší době k hraní, tudíž to vidím poprvé a zatím přesně nevím, jak to funguje. :hi
 

DeletedUser33829

Guest
[SPOIL]
mq57.png
[/SPOIL]

Tam máš ty údaje o kterých psal Willibald, tzn. kdo kdy rezervoval vesnici či si ji smazal, splnil rezervaci atd.
 

DeletedUser11059

Guest
Díky chlapi, to je pro mě velmi užitečná novinka.

Pak asi nastala chyba v systému:


toto je z historie rezervací:

Datum Jméno vesnice Hráč Akce
dne 10.02. v\ve 14:38:22 hodin Vesnice barbarů (400|659) K64 xxxx [xxxx] Rezervováno
dne 10.02. v\ve 07:25:04 hodin Vesnice barbarů (400|659) K64 yyyy [yyyy] Rezervováno

Šlo by to po vyzkoušení jen tehdy, kdyby byla starší rezervace vymazána a pak znova zadána, aby běžela, a to neproběhlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- už jsem něco takovýho viděla, ale tam byly časový rozdíly v rezervacích v sekundách-max. minutách.. (někdy zřejmě systém nestíhá, a Tvoje rezervace druhým hráčům nezobrazí..) - 7 hodin je děsně moc.. (spíš bych čekala, že někdo z vedení zrušil omylem na nějakou dobu sdílení rezervací..)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru