• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

degz,Lord Tecka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36876

Guest
...MOJE první kručky v hře Divoké kmeny byli doopravdy krušné, začínal jsme na světě 13 ,kdysi jsme vubec nevěděl co se zde v teto hře dělá a co je cílem hry. Začínal jsem ze svou sestřenicí, na s13 jsem měl asi jenom 300bodu a byl jsme štastný že moje vesnice je vetší,v tu dobu jsem zatáhl i svého Tátu(18vitkovice28) hrajeme dodnes spolu.On se na s13 dostal do horních 100(myslím),já sem dostal hned po 300b... kašlal jsme na to potom jsme se vrátil na s18(ještě jako degz) i s 18vitkovice28 zde jsme dosahl počtu vesnic 36 (v tu dobu už se tam nedalo hrát) a 18vitkovice28 něco kolem 200.
Hraly jsme take svět 23,25 atd. ale k dnešnimu dnu jsme zažraní do s28(zde již jako Lord Tecka, po delší době jsem zapomněl heslo) Zde mám zatím 4vesnice ... Na hodně světech staly moje VESNICE...





Odpuste moje chyby v textu děkuji...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru