• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diplomacie

DeletedUser38728

Guest
Ahoj,
měl bych takový návrh na diplomacii, konkrétně by se to týkalo DoN a spojenectví a DoN

Opravdu mě štve když přijdu do kmene, podívám se na mapu a vidím okolo sebe samé spojence a pak když jsem pod útoky a napíšu "spojenci" o pomoc zjistím, že oni nás za spojence označené nemají a že náš vůdce si to prostě nastavil jak se mu to líbilo.

Proto bych navrhoval aby se pokaždé když si budete chtít kmen dát jako spojence či DoN se někomu z výše postavených z druhého kmene objevila žádost o spojenectví či DoN a bylo by na kmenu jestli to přijme, nebo ne... Podle toho by se automaticky nastavovala mapa. Když by jste chtěli smlouvu zrušit jednoduše byste zašli v kmeni do diplomacie a zrušili to. Automaticky by se nastavila mapa jak vám tak spojencům.

Děkuji za přečtení
S pozdravem dogajin
 

DeletedUser

Guest
Také mě to napadlo, byl by to určitě přínos pro hru :)
Už to je u válek tak proč ne u DoN a Spojenectví.
 

DeletedUser

Guest
Nesouhlasím. Inteligentní představitelé kmenů se domluví, jestli spojko je, nebo není. S těmi ostatními se nebavte a spojka neuzavírejte. Stejně vám nepomůžou, protože jejich kmen bude velmi pravděpodobně stát za vímeco... :)

Označování kmenů pomocí diplomacie má i jiné využití. Například červeně si označím kmen, na který je třeba dávat pozor, ale nemusí s nimi být válka. A taky se představitelé toho kmene nemusí dovědět, že ho mám červeně...

Pokud vyhlásíte válku, mapa se sama upraví a to dokonce tak, že se vám "uzavřou spojka" se všemi kmeny, co jsou na stejné straně a tohle je problém, protože se to označí bez jakékoliv dohody mezi diplomaty. Že se označí nepřátelský kmen červeně, je ještě v pohodě, to se dá čekat. Spojka by to ale "uzavírat" za nás nemělo.
 
Nahoru