• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dotaz - rada ohledně kmene

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30375
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30375

Guest
Ahoj , mám dotaz. Když je už na jednom světě vytvořen kmen a v něm je pouze zakladatel kmenu,který už je veden jako neexistující hráč je možnost tento kmen nějak smazat abych mohl použít stejný název? díky
 

DeletedUser

Guest
Kdyby zbarbařil ve kmeni jediný účet (zakladatel), kmen by zanikl.
Možná by bylo jednodušší, kdyby jsi napsal, o který kmen a hráče se jedná, svět k tomu pochopitelně.
 

DeletedUser30375

Guest
svět 44.. hráč Tadeáš Veliký a kmen Seveřané . když na hráče kliknu, ukáže to hráč neexistuje. co bude s tím kmene, je možnost ho nějak zrušit ?
 

DeletedUser

Guest
V tom kmeni je 1 člen (dle TW stats a mapy aktivity zatím aktivní), pokud by ten člen zbarbařil, kmen zanikne. Může ho i rozpustit, určitě na něj přešla práva.
Tolik vysvětlení z zániku kmene. Nikdo jiný jej za současného stavu nemůže zrušit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27494

Guest
Murder je zakladatel kmenu i když ho nezaložil jak xe píše výše on mám aktuálně zakladatfelská práva a právo kmen zrušit domluv se s ním!
 

DeletedUser40852

Guest
Mě by spíše zajímalo, jestli jde na stejném světě použít název kmene který už použit byl. A pokud ano, tak co na to různé statisky.
 

DeletedUser40852

Guest
Takže se tu stějně dohadujete o ničem. Pokud ten kmen někdo rozpustí tak stejně nikdo jinej název toho kmene už na tom daném světě nepoužije.
 

DeletedUser27494

Guest
Takže se tu stějně dohadujete o ničem. Pokud ten kmen někdo rozpustí tak stejně nikdo jinej název toho kmene už na tom daném světě nepoužije.


Tak to není ta moje reakce je na existující kmen,
pokud ten km ne někdo rozpustí a jméno kmne tím padem ze světa zmízí ,
pak ho můžeš použít.nejde to jen aby byli dva stejne naráz tak sem to myslel,
omlouvam, se pokud sem to napsal špatně!

Shrnutí kmen nazev aaa existuje = nemůžeš mít stejný název kmenu ale třeba aab ,
pokud kmen aaa nekdo rozpustí a už ten název na tom svět nebude ,
pak ho můžeš použít název aaa ty , jde jen o to aby nebyl stejný název kmenu souastně!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru