• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Filtr vojenských jednotek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser32205
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32205

Guest
-libil by se mi hlubsi filtr v prehledu-vojenske jednotky-podpory, ted se tam muze oznacit ze chci videt jenom vesnice s podporou, bylo by fajn kdyby se tam dal filtr s moznostmi : videt jenom vlastni vesnice s podporou, videt jenom vesnice vlastniho kmene s podporou, videt jenom cizi vesnice s podporou a videt jenom barbarske vesnice s podporou.
-ted uz v nadvori clovek vidi, kolik mu jde vlastnich jednotek do podpor do konkretni vesnice, mohlo by to byt i v pop-up moznostech, aby to clovek videl kdyz najede s kurzorem na vesnici.
-a kdyz uz jsem pri tom, nebylo by od veci videt v nadvori, kolik jednotek jde do podpor i od clenu kmene. to uz by byl hlubsi zasah do hry, ale zda se mi to jako rozumne zjednoduseni, upevnila by se tim kmenova spoluprace.

//1Pupik1989: Příště prosím lepší název :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32205

Guest
taky by se mi libilo, kdyby uspesna spionaz taky zjistila oddanost ve vesnici. pripadne aspon vytvorit novy predmet po paladina se schopnosti odhalit stupen oddanosti ve vesnici, nejaky Pergamen pruzkumnika, nebo pridat tu vlastnost do vlastnosti predmetu Khaliduv dalekohled
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru