• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

herr General

herrGeneral

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Milý Ježíšku,

doufám, že tento dopis najdeš v dobrém zdraví a v radostném adventním čase. Rád bych ti sdělil, že celý rok jsem se snažil být statečným a laskavým, stejně jako můj otec, Julek. A tak, s tímto vědomím, si dovoluji napsat ti své přání na tento Vánoce.

Prvním mým přáním je meč, takový, který by měl gravírovanou runu odolnosti a schopnost zářit jako nebeská hvězda. Nejsem sice tak silný jako můj otec, ale chtěl bych prokázat, že jsem hodný nosit rodinnou zbroj. Meč by mi měl pomoci bránit ty, kteří nemohou bránit sami sebe.

Mým druhým přáním je stříbrný štít s vyobrazením svatého anděla. Tento štít by měl mít schopnost odrazit nejen fyzické útoky, ale i temné síly a negativitu. S ním bych mohl stát v první linii obrany proti temným silám, které ohrožují náš svět.

A konečně, třetím přáním jsou křídla. Ne běžná křídla, ale křídla anděla, která mi umožní létat a přinášet naději tam, kde ji potřebují nejvíce. Rád bych se stal poslem světla a lásky, a tato křídla by mi mohla pomoci naplnit tuto vizi.

Teď bych ti rád pověděl, co jsem udělal za tento rok, abych si tyto dárky zasloužil. Pomáhal jsem starším sousedům se sklízením úrody, s radostí jsem sdílel jídlo s těmi, kteří měli méně štěstí a strávil jsem mnoho času ve svém výcviku, abych se stal silnějším a moudřejším.

Jednou jsem zachránil ztraceného psa a vrátil ho jeho majiteli. Když jsem potkal osamělou starou ženu na trhu, pomohl jsem jí nést tašky a poskytl jí společnost na cestě domů. Své nejlepší přátele jsem povzbuzoval, když to potřebovali a dělal jsem vše pro to, abych učinil svět kolem sebe lepším místem.

Věřím, že tyto činy jsou dostatečným důkazem mé oddanosti dobru a spravedlnosti. Doufám, že můj otec Julek bude pyšný na to, co jsem dosáhl a že i ty, milý Ježíšku, uznáš mou snahu a splníš mé Vánoční přání.

S láskou a vděkem,

Šulek
 
Nahoru