• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

jak se zbavit špehů, zrádců a přeběhlíků?

DeletedUser40852

Guest
Většinu slušných hráčů trápí v kmenu špehové, zrádci a přeběhlíci, kteří jsou večer ve vašem kmenu a ráno v kmenu nepřítele. Tito hráči nehrají pro kmen ale sami pro sebe a svými intrikami se snaží udržet se ve hře co nejdéle, klidně i zradí svůj kmen, poté co klidně zabrali vesky končících hráčů které jim kmen daroval. Často i při prvních útocích na ně uvěří nepříteli a jen aby se zachránili, zradí kmen a přeběhnou na druhou stranu.
Vím že to je v povaze hráčů a asi se takových těžko zbavíme, ale dalo by se jim to aspoň stížit.
Můj návrh zní:

Hráč který opustí kmen nebo bude z kmene vyhozen by nemohl např. 30 dnů vstoupit do jiného kmene a po tuto dobu by mu nikdo nemhl poslat ani podpory. Do jiného kmene by mohl vstoupit hned jen v případě, pokud by byl jeho původní kmen rozpuštěn.

Toto berte jen jako počáteční návrh. Zajímal by mě i názor jiných hráčů, zdaby to bylo přínosem pro lepší hru nebo ne, případně i jiné nápady jak se zrádců zbavit.
 

DeletedUser

Guest
- nemyslím si, že by hráči až tak patřili kmeni - nakonec na přesunech hráčů ke schopnějším kmenům je tahle hra založená..
- důkladněji si promýšlet nábory, mluvit s hráči, být s nimi v kontaktu.. ono dost lidí si založí kmen, aby byli "šéfové" a neuvědomí si, kolik to obnáší práce, od motivování po otravný dohadování-klidnění sporů o pár vesek zadara, zatímco hájíš x-útoků na zástupech..
- a samozřejmě držet se jako kmen mezi nejlepšími- nebát se slučování s jinými kmeny, aby si lidi, který vedeš "mohli hrát" a ne se jen krčit v koutku:).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
To je právě ono, DK už není ani tak hra o válčení jako spíš o ukecávání a zastrašování, a vím o dost hráčích, co přeběhli k nepříteli když na ně poslal pár útoků a pak jim napsal, že když přejdou k nim tak se zachrání. A dost hráčů to ze strachu udělá.
Taky se množí případy, že víc hráčů se rozleze do více kmenů a vyčkávají jak se hra bude vyvíjeta podle toho pak přebíhají z kmene do kmene.
 

DeletedUser

Guest
- tak to snad bylo vždycky.. (mě třeba lidi nějak neodcházeli, ale v začátcích(9) mi taky vyhrožovali, lámali atd..)
- jak jste na tom se zástupy..? To spolu, myslím, docela souvisí, a tam mám dojem že je to svět od světa horší.. Lidi co by ten čas i měli si radši vydělávají pb na jiných světech, chytat vláčky je teď podstatně náročnější, a ten zbytek co je ještě ochotnej brát už taky pomalu končí..
 

DeletedUser40852

Guest
Se zástupy je problém, hlavně u těch hráčů co jsou pod útoky, další problém u zástupů je ten, že někdo chce zástup třeba jen na dva dny. Pak se ale už neukáže, ty držíš zástup do poslední chvíle a pak dáš vesky na rozebírku, pak se náhle objeví majitel účtu a nahlásí tě a ty dostaneš ban, to by se taky mělo nějak změnit.
 

DeletedUser41682

Guest
Sorry, ale podle mě to je totální blbost. Vem si variantu, že se kmen rozpadá. A kdyby 30 dni nemohl vstoupit do jiného kmene, tak to si rovnou může dát zrušit účet. Taky mi špehové vadí, ale takové kroky, jaké tady navrhuješ, jsou totální (promiňte za ten výraz) zhovadilost.
 

DeletedUser27494

Guest
No jo stejne jako v realitě i zde platí "důvěřuj ale prověřuj"

Nemůžeš znát všechny hrače na světě a než někoho jako zakladatel pozveš do kmenu měl by jsi si o něm něco zjistit, a pokud někoho neznáš přímo osobně nebo dlouhodobě vždy tu to riziko je a bude, a právě o tom to je ...nejen zde na hře ale i vživotě to je realita :)
 
Nahoru