• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

katapulty

DeletedUser

Guest
Zdravim, chtel bych se zeptat jestli nemate nekdo nejakou tabulku kolik katapultu je potreba na jednotlive stupne budov? Ano mohl bych si to zjistit pres simulator, jenze ja bych potreboval znat kolik katapultu je potreba pro vsech 30stupnu a pomoci simulatoru by to bylo na dlouho, tak kdyby nekdo vedel o nejake takove tabulce byl bych rad.. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Žádná není.;)

U demolování závisí na více faktorech, pokud je ve vesnici vojsko a máš ztráty, tak kolik katapultů Ti přežije, pak taky na výzkumu, protože na světech s vícestupňovým výzkumem rozhoduje i výzkum, kdy katapulty na vyšším stupni více demolují, pak i víra na světech s kostelem a taky Altheniny ohně.

Při demolování platí, že pokud katapulty rozdělíš do více útoků, tak budovu zdemolují více, než když je pošleš v jednom útoku.

Turgon tady kdysi psal jen kolik je potřeba katapultů na zničení kostela, počty platí pro katapulty s výzkumem jedna.
 

DeletedUser

Guest
Jednalo by se o normalni nastaveni. Zadne kostely, stupne vyzkumu, atp. Ani ztraty by tam nehrali roli. Ale teda nejakou doporucenou varku na kolik ty katapulty je nejlepsi rozdelit, aby to bylo co nejvice efektivni pokud bych to posilal rozdelene by bylo?:) Jde me vlastne o to, jak nejrychleji, ci spis nejefektivneji snizit stupen nejake budovy na nulu, popripade jednu a ze kdyz se posle vic utoku ze je lepsi na to jsem nejak zapomel, ale nemam s tim moc zkusenosti, tak nejakou radu ohledne tohoto bych take uvital pokud mozno :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No já když jsem začínal, tak jsem si to přes simulátor prostě vypsal sám - otázka 15ti minut.
Ta tabulka nikde nevisí, leda ji někdo udělá přímo pro tvůj svět.

Každý svět má prostě jiná nastavení. Krom různých stupňů výzkumu můžeš mít i paladina s pochodní a některé světy mají dokonce pro stejné jednotky jiné off či deff body než v jiných světech. Také Ti můžou padnout katy na vysoké hradbě a tady hraje roli i štěstí nebo morálka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru