• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenové fórum

DeletedUser11059

Guest
Tak mě napadla maličkost (a já jsem takový hnidopich na to, aby to vypadalo pěkně), že by se mi líbilo zavést do kmenového fóra odělovací řádky, jako jsou v rychlém náhledu ... a stejný princip funkce, jako tam ... v řádku ty sekce fóra, co tam správce zařadí.
Taková malá blbůstka mě jan tak jako napadla :D

EDIT:/

A ještě další blbost k tomu ... třeba automatické zarovnání na střed, nebo volba levá, střed, pravá (třeba jako my lezem k turkům i oni lezou k nám, a pravá strana by jim vyhovovala více) ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tie oddelovacie ciarky by pomohli, lebo vela krat ked sa preklikavam medzi roznymi forami, tak sa mi niektore veci prehadzuju z prveho riadku do druheho a naopak. proste to skace podla toho, ktore forum mam prave okliknute...
 

DeletedUser18022

Guest
myslim, ze misto na krasu ... by se melo dbat na bezpecnost :)
z tohoto duvodu je velkej hazard kmenovy forum vubec pouzivat .. :) stejne jako pouzivat i soukromy zpravy pro dulezitou komunikaci :)
 

DeletedUser

Guest
mohl bych se zeptat když chci dělat forum dělený jetě třeba s akademii jak to mám udělat?
 

DeletedUser23979

Guest
Kmenové forum, dole spravovat fora.Vyjede ti tabulka s jmény for. Napravo uvidíš přidat kmeny. Tabulka, aby si vložil Tag kmene(napíšeš ho). Potrvrdíš a je hotovo.
Akademie musí potvrdit a už si můžete psát. Toto může dělat zakladatel, vůdce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru